Tremtį pergyvenusi N. Sadūnaitė išleido knygą itališkai ir pavergė Milano publiką

P. Gabriele nuotr. Garsi Lietuvos disidentė, 78-rių Nijolė Sadūnaitė apsilankė Milane ir pristatė savo naujausią knygą italų kalba. ...

P. Gabriele nuotr.
Garsi Lietuvos disidentė, 78-rių Nijolė Sadūnaitė apsilankė Milane ir pristatė savo naujausią knygą italų kalba.

Pasiklausyti tremtį ir lagerius pergyvenusios lietuvės susirinko pilna salė žmonių, kuriems buvo pristatyta Lietuvos istorija, ypatingas dėmesys skirtas XX amžiaus įvykiams.

Sesuo N. Sadūnaitė pasidalino savo išgyvenimais, kalbėjo apie KGB darbo metodus, apie tikėjimo ir gailestingumo svarbą. Pasak renginyje apsilankiusios Milano lietuvių bendruomenės valdybos narės Vitos Surdokaitės, italų auditorija liko sužavėta, žmonės dėkojo N. Sadūnaitei, prašė autografų ant jos naujausios, savo istoriją pasakojančios knygos.

„Kai buvo pristatoma Lietuvos istorija, mačiau kelias vyresnio amžiaus moteris išmaniuosiuose ieškančius Lietuvos žemėlapio. Manau, per valandą žmonės sužinojo apie Lietuvą daugiau, nei per visas turizmo departamento vykdomas akcijas. Po susitikimo viena italė moteris paprašė manęs pavertėjauti ir su ašaromis akyse dėkojo N. Sadūnaitei už jos stiprybę ir įkvepiantį pavyzdį. Tiek jauni, tiek vyresnio amžiaus žmonės buvo labai įsitraukę į pasakojimą. Pati N. Sadūnaitė yra šilumą, gėrį ir optimizmą spinduliuojanti moteris, kuri turi puikią iškalbos dovaną ir gerą humoro jausmą“, – įspūdžiais po renginio su Italijos lietuvių naujienų portalu ITLIETUVIAI.IT dalinosi V.Surdokaitė.

Susitikimą su Lietuvos disidente organizavo Milano kultūros centras. Itališkai parašyta N. Sadūnaitės knyga „Il cielo nel lager“ išleista kartu su DVD. Daugiau informacijos rasite ČIA.


Susiję

Politika 23742367425393309

Rašyti komentarą

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item