PSO svarsto gėjų poras ir vienišus žmones klasifikuoti kaip nevaisingus

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) svarsto pakeisti nevaisingumo apibrėžimą. Naujasis apibrėžimas kiekvienam žmogui suteiktų „teisę da...

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) svarsto pakeisti nevaisingumo apibrėžimą. Naujasis apibrėžimas kiekvienam žmogui suteiktų „teisę daugintis“, o taip pat apimtų ir tos pačios lyties poras bei vienišus vyrus ir moteris. Taigi, gėjų poros ar vieniši tėvai, norintys turėti vaikų, bet neturintys jokių sveikatos kliūčių jų susilaukti su kitos lyties asmeniu, iš karto būtų laikomi „nevaisingais“.

Iki šiol PSO teisingai apibrėždavo nevaisingumą kaip „reprodukcinės sistemos ligą, pasireiškiančią negalėjimu pastoti po 12 ar daugiau mėnesių reguliarių lytinių sueičių, nenaudojant jokios nėtumo kontrolės“.

PSO teigimu, nevaisingumas nuo šiol nebeturėtų būti laikomas vien medicininiu reiškiniu, bet ir socialiniu. Šis pakeitimas ne tik akivaizdžiai neteisingas, bet ir keltų grėsmę moterims ir vaikams, nes skatintų šalims legalizuoti komercinę surogatinę motinystę. Kadangi bet kieno noras turėti vaikų būtų apibrėžiamas kaip negalia, tai skatintų įteisinti komercinę surogatinę motinystę, kurios paskirtis būtų vaikais aprūpinti „nevaisingas“ gėjų poras.

Toks PSO sprendimas dėl vadinamojo „politinio korektiškumo“ neigtų akivaizdžius medicininius faktus ir biologinę realybę. 

Kaip teigia žurnalistė Josephine Quintavalle, „Ši absurdiška nesąmonė ne tik paprasčiausiai iš naujo apibrėžtų nevaisingumą, bet visiškai neigtų biologinį procesą ir lytinės sueigos tarp vyro bei moters išskirtinumą.“

PSO nustato pasaulinius sveikatos standartus ir bet koks apibrėžimo pakeitimas turi didelę įtaką visam pasauliui.

Parengta pagal Telegraph.co.uk informaciją


Susiję

Pažangos ideologija 6149229064089575421

Rašyti komentarą

 1. Nežiniukas2016-11-03 18:16

  Jei taip sako apie nevaisingumą "pasaulinė sveikatos organizacija", gal jau būtų laikas įkurti tikrą Pasaulinę sveikatos organizaciją, kuri savo veikloje remtųsi išimtinai sveikatos mokslo žiniomis, o ne fantazijomis su pretenzija į mokslą.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taigi šita kontora jau ne kartą "pasižymėjo" - paskelbdama homoseksualumą normaliu (dabar, sako, ir vištgaidžius ketina normaliais paskelbti), paskelbdama iškrypėliškas vaikų "lytinio švietimo gaires", paskelbdama, kad šalys turi įteisinti prostituciją, abortus, bei psichinių ligonių kastravimą ("lyties keitimo operacijas")... Ji ne mažiau ideologizuota, negu disidentus psichiniais ligoniais skelbusi bolševikų medicina.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2016-11-03 20:58

  Čia kaip sakoma panašu į Pasaulio pabaigą, jei ,,Pasaulio sveikatos organizacija'', taip sako, jau ir asilui aišku, kad vyras ir vyras, ,,susituokę'' niekaip neturės vaikų, o jie tai patvirtina, keista organizacija.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Bet kokia milziniska ytaka ir galia turi tos dabartines mazumos. Loginis mastymas sparciai naikinamas.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Mano galva, tai tas pats, kas sakyti, jog pas bolševikus milžinišką galią turėjo "proletariatas". Iš tikrųjų, tą "milžinišką galią" turi ne visokios "mažumos" bet neomarksistai. Tos "mažumos" - tik įrankiai. Ir tai jiems patiems kenkia- pvz. tiesiog lytinio potraukio sutrikimų turintys žmonės verčiami iškrypėliais.

   Panaikinti
  2. Gerbiamas Pikc, pabandykite atkasti, kas gi generuoja ir skleidžia tą neomarksizmą. O dar geriau būtų, jei atrastumėte, iš kokio klano ištakos visų demokratiškų ir antidemokratiškų judėjimų, kurie niekuo kitu neužsiima, kaip tik tarpusavio rietenom ir sąmišio visuomenėje palaikymu.

   Panaikinti
  3. Tai čia nieko kapstyti ir atradinėti nereikia, gerb. Ale. Viskas jau ir taip puikiai žinoma. :)

   Panaikinti
  4. Gal kam ir viskas žinoma... Deja, tą viską įsivaizduojantys žiną, kažkodėl nesutaria dėl to "visko". O ką tamsta turite omeny, tą tvirtindamas?

   Panaikinti
 4. Gyvenu vienas ( ir tuom patenkintas)2016-11-04 13:50

  Tai aš nevaisingas ???

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item