Švedija leido šalyje naudoti „Islamo valstybės“ vėliavą

Švedijoje legalizuotas „Islamo valstybės“ vėliavos naudojimas. Valstybinė kaltintoja neperdavė teismui bylos, kurioje musulmonas buvo kal...

Švedijoje legalizuotas „Islamo valstybės“ vėliavos naudojimas. Valstybinė kaltintoja neperdavė teismui bylos, kurioje musulmonas buvo kaltinamas naudojęs vėliavos nuotrauką savo Facebook paskyroje.

23 metų vyras atsidūrė policijos akiratyje po to, kai „Islamo valstybės“ kovos vėliavą panaudojo kaip savo Facebook paskyros profilio nuotrauką. Švedijos policija bylą perdavė kaltintojai, kuri nusprendė jos neperduoti teismui.

Kaltintojos Gisela Sjovall teigimu, vėliava nepažeidžia Švedijos įstatymų, saugančių mažumas nuo „rasinės ir kitokio tipo neapykantos". Ji pareiškė, kad kadangi „Islamo valstybė“ nekenčia visų, tai jos neapykanta nėra nutaikyta į kurią nors vieną mažumą, todėl galima naudoti ir jos vėliavą.

„Galima teigti, jog mojavimas „Islamo valstybės“ vėliava dabartinėje situacijoje negali būti laikomas neapykantą kurstančiu elgesiu. Tai nėra nepagarbos kuriai nors konkrečiai etninei grupei išraiška. „Islamo valstybė“ išreiškia įvairaus tipo nepagarbą, bet ji nutaikyta prieš visus, išskyrus tuos, kurie priklauso pačiai organizacijai. Štai ir dilema - ji įžeidžia per didelę žmonių grupę, nėra konkreti“, - teigė G. Sjovall.

Vietiniam laikraščiui ji teigė, kad gali praeiti ir dešimt metų, kol „Islamo valstybės“ vėliava bus susieta su konkrečiu neapykantos tipu, nurodytu Švedijos įstatymuose.

Parengta pagal Breitbart.com informaciją


Susiję

Pasaulis 1419737949700115275

Rašyti komentarą

 1. Na kas per teisėjai? Ar jie tokie buki ar visai "nutolerastėję"? Beje dešinėje siūlamoje knygoje aprašoma tas pats kelias su sodomitais, viskas prasidėjo nuo tokių teisėjų sprendimų.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Neįmanoma nutolerastėti ir nepatapti buku. Niekaip. :)

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2016-10-20 12:34

  joo,ir kodėl aš nesistebiu.Beje gera naujiena iš pat ryto-PAGALIAU SULAUKĖ IR LIETUVA-gauja migrantų Rukloje,ėjo aiškintis santykių su vietiniais,dėl migrantiškų moterų užkabinėjimo.Šysyk policija ,įžeistuosius įkalbėjo neiti kerštauti,o kaip bus kitąsyk-tik laikas parodys...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kiek tikėtina, kad alach-babachai savo nuosavybę paleido vienas vakare slampinėti po miestelį, kur jas, atseit, ir "užpuolė"?

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item