Popiežius Pranciškus moterį, kuriai atlikta lyties keitimo operacija, vadina vyru

Popiežius Pranciškus moterį, kuriai atlikta lyties keitimo operacija, pavadino vyru, bei įvardindo ją kaip „susituokusią“, turėdamas omen...

Popiežius Pranciškus moterį, kuriai atlikta lyties keitimo operacija, pavadino vyru, bei įvardindo ją kaip „susituokusią“, turėdamas omenyje jos lesbietę partnerę. Popiežius taip pat pripažino, kad praeitais metais buvo moterims skyręs audienciją.

Kaip ir dauguma kontroversiškų popiežiaus pareiškimų, šis taip pat buvo išsakytas skrydžio metu vykusiame pokalbyje su žurnalistais. Spalio 2 dieną, grįždamas iš savo vizito Gruzijoje bei Azerbaidžane, Pranciškus užsiminė apie moterį, kuri „jaučiasi kaip vyras“, bet „fiziškai yra jauna moteris“. Po lyties keitimo operacijos, pasak popiežiaus, „jis susituokė“.

„Jis man parašė laišką, kuriame buvo rašoma, kad jam būtų didelė paguoda, jei galėtų susitikti su manimi kartu su savo žmona. Aš juos priėmiau ir jie buvo labai laimingi“, - teigė popiežius. Lyg to būtų maža, Pranciškus patikslino savo įvardžių naudojimą, sakydamas, kad tai „jis, kuris buvo ji, bet dabar yra jis“.

Popiežiaus ir moters, kuriai atlikta lyties keitimo operacija, bei jos moters partnerės susitikimas įvyko 2015 metų sausį. Apie susitikimą žiniaklaida pranešė, paviešindama jo nuotraukas, tačiau Vatikanas atsisakė jį komentuoti. Moteris, kurios dabartinis vardas yra Diego Neria Lejarraga, teigė, jog popiežius ją nustebino, du kartus netikėtai paskambinęs ir pasiūlęs jai bei jos partnerei aplankyti jį Vatikane.

2000 metais Tikėjimo doktrinos kongregacija išleido gaires vyskupams, kuriose patvirtinama, jog lyties keitimo operacijos nepakeičia žmogaus lyties tikrąja to žodžio prasme. Dokumente taip pat teigiama, kad tokie žmonės negali sudaryti santuokos, nes tai reikštų, jog sudaro ją su tos pačios lyties asmeniu.

Parengta pagal Lifesitenews.com informaciją


Susiję

Pažangos ideologija 4749778146777358267

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2016-10-05 08:30

  Bet kyla klausimas, kodėl jį išrinko?
  Galima spėti, jog konklave jį siūliusiems ir rinkusiems vyskupams tos pažiūros irgi nėra svetimos...
  Kaip manote, ar Vatikanas per artimiausius 15 metų pripažins homoseksualias santuokas ir translytiškumą?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Manau, kad, logiškai mąstant, turi pripažinti, bet taip pat manau, kad greičiausiai Bažnyčioje įvyks kontrrevoliucija arba koks nors kataklizmas. Jei nieko neįvyks, per 15 metų Bažnyčia ir taip sumenks iki mažytės bendruomenės.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. "Manau, kad, logiškai mąstant, turi pripažinti" - kodėl? Nebent "logiškai mąstant" reiškia "sprendžiant pagal dabartinį Bergoglio elgesį", nes jokių TIKRŲ loginių priežasčių tokiam pripažinimui nėra.

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2016-10-05 13:39

  joo,bet gi ir progresyvumas to Popiežiaus.Kai kur Bažnyčiai reikėjo permainų,bet tikrai ne TOKIŲ .

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2016-10-05 20:43

  Na ir koks skirtumas ka tas veikejas ten mąsto tiki dievu ne popiežiumi apskritai visa dvasininkija per daug sureiksminta.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas2016-10-06 20:13

  Jo vardas yra Nerija :DDD

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškas2016-10-07 08:38

  susirinkę bažnytkaimio runkeliai Romos popiežių katalikybės moko. Štai prie ko priveda pataikavimas buduliams, aiškinimas nuo vaikystės, kad visi, net didžiausi kvailiai, yra vienodai lygūs, o jų "nuomonės" (Šliogeris gerai pavadino - šnekalai), neva, vienodai vertingos. Demokratijos grimasos, tsakant.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Klausyk, juk tu satanizmą teisini. Nesuvoki? Tu niekini Dievo kūrybą ir, kaip tas globalistų statytinis, pritari žmogaus išniekinimui - žmogaus, kurį Dievas sukūrė moterimi, o pop Pranciškus vadina vyru!

   Panaikinti
  2. Dar. Dievas žmogų sutvėrė kaip vyrą ir moterį. Ir niekur nenurodė, kad jie galės susikeisti vietomis - vyras tapti moterim, o moteris - vyru. Kurioj enciklikoj parašyta, kad taip galėtų būti?
   Eik verčiau katekizmo mokytis, tik ne modernistų, o ne enciklikas skaityti.

   Panaikinti
  3. Nekreipkite dėmesio - čia homjaunuoliui tiesiog vėl simptomų paūmėjimas užėjo, tai ir sklaidosi. Jam čia periodiškai taip - ir argumentai ar pamokymai čia neveiksmingi. :)

   Panaikinti
 7. Tai jeigu jau vyras, tai musėt galima ir į kunigus įšventint?

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item