Migrantai, sukėlę riaušes sulaikymo centre Madride, baigė „maištą“

Migrantai, sukėlę riaušes užsieniečių sulaikymo centre Ispanijos sostinėje Madride, baigė 11 valandų trukusį savo „maištą“. Tai trečiad...

Migrantai, sukėlę riaušes užsieniečių sulaikymo centre Ispanijos sostinėje Madride, baigė 11 valandų trukusį savo „maištą“. Tai trečiadienį pranešė laikraštis „El Mundo“.

Jo duomenimis, apie 9 valandą vietos laiku (10 valandą Lietuvos laiku) maždaug 40 žmonių, kurie visą naktį praleido ant pastato stogo, savo noru grįžo į centrą. Incidentas kilo antradienio vakarą, kai grupė centre buvusių užsieniečių, kurių daugumą sudarė atvykėliai iš Alžyro, išlaužė duris ir kopėčiomis užlipo ant pastato stogo. Kai kurie migrantai mėgino bėgti.

Pranešama, kad migrantai skandavo: „Laisvė ir orumas“. Preliminariais duomenimis, per incidentą žmonės nenukentėjo.

Užsieniečių sulaikymo centre Madride telpa apie 280 žmonių.

Spalio pradžioje Ispanijos Mursijos regione iš užsieniečių sulaikymo centro pabėgo beveik 70 migrantų. Prieš tai atvykėliai sukėlė riaušes ir, apsiginklavę peiliais ir gesintuvais, puolė teisėsaugos institucijų darbuotojus. Nuo migrantų nukentėjo penki policininkai.


Susiję

Pasaulis 8566154205328502989

Rašyti komentarą

  1. Anonimiškas2016-10-19 16:51

    joo-laisvė mat,jiems ir orumas...Kodėl apie laisves ir orumus jie nekalba Afrikoje,Afganistane,Pakistane,Jemene,Sirijoje ir t.t.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimiškas2016-10-19 17:30

    Deportuoti visus velniop tegu jie laisvai ir oriai gyvena Alžyre kodėl pažeidžiamos ju teisės?

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item