J. Kaczynskis: jei ES nebus reformuota, ji žlugs

Jei Europos Sąjunga nebus reformuota, ji žlugs. Taip pareiškė Lenkijos valdančiosios Teisės ir teisingumo partijos vadovas Jaroslawas Kac...

Jei Europos Sąjunga nebus reformuota, ji žlugs. Taip pareiškė Lenkijos valdančiosios Teisės ir teisingumo partijos vadovas Jaroslawas Kaczynskis.

Po Britanijos sprendimo pasitraukti iš ES, Europos lyderiai vis dar nesutaria dėl to, kokia turėtų būti Sąjungos migracijos ir ekonomikos politika. Po daugiau nei pusės amžiaus gilėjančios integracijos dabar jau ne vienas Europos lyderis teigia, kad Sąjungai gresia griūtis. Apie tai pirmadienį interviu Vokietijos laikraščiui Die Welt prakalbo ir J. Kaczynskis.

„Žemynas žaibiškai keičiasi ir manau, kad ne į gerą pusę“, - teigė Kaczynskis. „Arba mes reformuosime ES, arba ji žlugs.“

Jo teigimu, Lenkija jau pateikė savo siūlymus, kaip reikėtų pakeisti ES sutartis ir stiprinti nacionalines valstybes ES viduje.

Parengta pagal Reuters.com informaciją


Susiję

Pasaulis 5895382325861602722

Rašyti komentarą

 1. Pakelkite rankas, kas manote, kad sajūzo politbiuras suklus ir pradės mąstyti, o ne pradės spjaudytis pareiškimais apie "antidemokratinę" Lenkijos valdžia bei grasinti sankcijomis. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jie nesuklus net tada, kai Mahmudas laikys peilio asmenis peie ju gerkles. Paskutinis ju prasymas Mahmudui bus "tik nelaikykite musu rasistais ir oslamofobais".

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2016-10-15 07:43

  Apie kokią reformaxiją gali būti kalba? Yra patarlė: "Kas šunimi gimė, tas šunimi ir padvės.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item