Britanijos baronienė: poligamija yra „įprastas reiškinys“ šalies musulmonų bendruomenėse

Poligamija yra „įprastas reiškinys“ Britanijos musulmonų bendruomenėse, neseniai pareiškė šalies baronienė Caroline Cox. Nors seniai ži...

Poligamija yra „įprastas reiškinys“ Britanijos musulmonų bendruomenėse, neseniai pareiškė šalies baronienė Caroline Cox.

Nors seniai žinoma, kad musulmonų bendruomenėse Europoje pasitaiko poligamijos atvejų, vis dėlto dažniausiai manoma, jog tokie atvejai labai reti.

Tačiau konferencijoje apie islamą baronienė Cox teigė žinanti, kad kai kuriose musulmonų bendruomenėse tai visiškai įprastas reiškinys, nors šios poligamijos ir neturi jokio teisinio statuso Britanijoje.

Pasak jos, situacijai rastis sąlygas sudaro Jungtinėje Karalystėje egzistuojančios šariato tarybos, tarsi sukuriančios „paralelinę teisinę sistemą“.

Pagal šariato teisę, vyrui leidžiama turėti iki keturių žmonių, jei sugeba deramai jas išlaikyti. Baronienė teigė, jog ne viena Britanijoje gyvenanti musulmonė jai pasakojusi, kad jų bendruomenėse vyrui leidžiama turėtų iki 20 vaikų nuo skirtingų žmonų.

Baronienė Cox kaip įrodymą pateikė 2014 metų tyrimą, kurio metu buvo apklausta 50 musulmonių moterų, gyvenančių Vakarų Midlandso regione.

Iš 50 apklaustų moterų, 46 buvo susituokusios. Iš jų net 31 moteris teigė, kad jos vyras turi daugiau nei vieną žmoną.

Parengta pagal Breitbart.com informaciją


Susiję

Pasaulis 9091107443273073967

Rašyti komentarą

 1. Hmm nezinau - poligamija atrodo mažesnis nukrypimas nei gėjų santuokos...bet tai tiesiog legalizuota paleistuvystė

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2016-10-24 21:41

  Na tai galbūt nėra paleistuvyste,tik zemesn išsivystymo forma kai vienas patinas apvaisina kelias patelias.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2016-10-25 09:27

  joo,poligamija apskritai įprastas reiškinys musulmonų pasaulyje.O Europoje jie už tai dar ir pinigus gauna,nes tos jų n-tosios žmonos save pateikia,kaip vienišas motinas,už ką atitinkanai dar ir išmokas gauna.Melžia tolerastiškus europiečius.Paradoksas-musulmonai mus vadina pasileidėliais,nors patys turi po kelias moteriškes ir tame jie jokio pasileidimo nemato.O dar musulmonų pasaulyje yra toks dalykas,kaip santuoka...kelioms valandoms.Kitaip kalbant, mulos palaiminta PROSTITUCIJA ir vėlgi,šventieji musulmonai tame jokių prieštaravimų ir sąžinės graužačių neįžvelgia.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2016-10-25 11:20

  įdomu ką jie melž kai europos aborigenų liks nykstamai mažai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2018-05-21 20:11

   Tada jau nebemelš, o tik kas liko išsikeps.

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item