Saugumo priemonės artėjant Naujųjų metų šventei: aplink Kelno katedrą bus statoma tvora

Kelno policija ir vietinė valdžia artėjant Naujųjų metų šventei praneša apie naujas saugumo priemones, kurių bus imtasi siekiant užkirst...


Kelno policija ir vietinė valdžia artėjant Naujųjų metų šventei praneša apie naujas saugumo priemones, kurių bus imtasi siekiant užkirsti kelią praeitų metų įvykių pasikartojimui, kuomet per Naujųjų metų šventę šalia Kelno katedros imigrantai seksualiai priekabiavo prie šimtų moterų.

Pranešama, jog aplink prie Kelno katedros esančą aikštę bus pastatyta tvora ir policijos patikros punktai, pro kuriuos į aikštę nebus praleidžiami įtartini asmenys ar grupės.

Policijos atstovų teigimu, tai nėra vienintelės saugumo priemonės, kurių bus imtąsi. Apie kitas priemones visuomenei esą bus pranešta vėliau.

Šių metų pradžioje Kelną ir kai kuriuos kitus Vokietijos miestus sukrėtė Naujųjų metų švenčių metu imigrantų vykdytų seksualinių nusikaltimų bei vagysčių gausa. Nors šalies policija ir žiniasklaida ilgą laiką slėpė įvykius, galiausiai sužinota, jog švenčių metu buvo seksualiai priekabiauta prie šimtų moterų. Taip pat pranešta apie itin didelį vagysčių skaičių.

Parengta pagal Express.co.uk informaciją


Susiję

Pasaulis 1491282218191994447

Rašyti komentarą

 1. Mikchaylas Tchuyevas2016-09-19 14:52

  Ha ha ...Vietiniai aborigėnai švęs savo naujametį už tvoros :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nežiniukas2016-09-19 16:44

  Čia gi žmogaus teisių pažeidimai - vieni švęs, o kiti liks už tvoros ir stebės švenčiančiuosius. Kur Merkelienė žiūri?

  AtsakytiPanaikinti
 3. "bus pastatyta tvora ir policijos patikros punktai, pro kuriuos į aikštę nebus praleidžiami įtartini asmenys ar grupės"

  Gal panašią tvorą reikėjo kur kitur rengti, o ne prie savo katedrų?..

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nugi netolerantiška, ksenofobiška beigi šiaip nepolitkorektiška būtų! Va, vengrus net išmesti iš sajūzo už tai grasina. :)
   Apskritai, reiktų arba atšaukti šventes, arba leisti švęsti tik kur nors viduj užsidarius, kad nelegalų nepapiktintų. O ateity reiktų apsvarstyti ir katedrų uždarymą - dėl Šv. Tolerancijos. :)

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2016-09-22 09:07

   Nebus praleidžiami "įtartini asmenys ir grupės" - tai neonacistai ir moterys.
   Moterys - nes jos suvedžioja vargšus pabėgėlius ir apšmeižia seksualiniu priekabiavimu. O neonacistai tai visi tie kurie palaiko tų moterų šmeižtą.

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item