JAV pirmą kartą istorijoje į federalinio teisėjo vietą nominuotas musulmonas

Pirmą kartą JAV istorijoje į federalinio teisėjo vietą buvo nominuotas musulmonas. Tai antradienį paskelbė šalies prezidentas Barackas Ob...

Pirmą kartą JAV istorijoje į federalinio teisėjo vietą buvo nominuotas musulmonas. Tai antradienį paskelbė šalies prezidentas Barackas Obama.

Pakistaniečių kilmės Abidas Riazas Qureshi yra teisininkas ir garsus musulmonų „teisių“ gynėjas, kartą ginče dėl darbo santykių atstovavęs Saudo Arabijos finansuojamai islamiškai mokyklai. Jis taip pat yra prisidėjęs prie organizacijos „Musulmonai advokatai“ ir daugelio kitų musulmonų iniciatyvų.

Jei bus patvirtintas, Qureshi taps pirmuoju federaliniuose teismuose dirbančiu teisėju musulmonu. Prezidentas Obama jį paskyrė į Apygardos teismą Kolumbijos apygardai.

Tačiau žinant, jog Obamos prezidento kadencija baigsis jau už keturių mėnesių, mažai tikėtina, jog Qureshi kandidatūrą patvirtins Senatas.

Senatas jau yra blokavęs daugiau Obamos paskirtų federalinių teisėjų kandidatūrų nei kurio nors kito prezidento per pastaruosius 30 metų.

Parengta pagal Churchmilitant.com informacijąSusiję

Pasaulis 7881654097100469443

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2016-09-08 16:58

  kodėl musulmonų "teisių", o ne paprastai - musulmonų teisių? ką čia tuo redakcija norėjo pasakyti? jeigu tą, ką supratau, tai yra apgailėtina...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2016-09-08 17:11

   hmm,o tu neatkreipei dėmesio ,kad TIK MUSULMONAMS visur ir viskas negerai.Kad jie visur tas savo taip vadinamas TEISES kiša. Tai tiek tam supratėliui ar nesupratėliui.O ,kad Senatas dabar nepaskirs,tai dar nėr ko džiūgauti,nes kaip sakoma -kryptis jau paimta

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item