100 tūkst. čiliečių protestavo prieš siūlymą įteisinti abortus

Savaitgalį Čilės sostinės Santiago gatves užplūdo mitingas „Švęskime gyvybę“, sutraukęs per 100 tūkstančių žmonių. Šiu...
Savaitgalį Čilės sostinės Santiago gatves užplūdo mitingas „Švęskime gyvybę“, sutraukęs per 100 tūkstančių žmonių. Šiuo mitingu protestuota prieš Čilės prezidentės Michele Bachelet siūlymą įteisinti abortus.

Mitingo dalyviai taip pat išreiškė savo susirūpinimą dėl kai kurių Krikščionių demokratų partijos narių, remiančių šį įstatymo projektą, kuriuo būtų įteisinti abortai išprievartavimo, grėsmės motinos gyvybei bei apsigimimo atvejais.

„Pasityčiojimas, jog partijos, vadinančios save krikščioniška, nariai drįsta siūlyti legalizuoti nekaltųjų žudymą“, - teigė Čilės gyvybės ir šeimos tinklo atstovė Carmen Croxatto.

Už gyvybės apsaugą nuo pradėjimo pasisakančios organizacijos teigė, jog šis klausimas artėjančiuose rinkimuose bus lemiamas sprendžiant už ką balsuoti. Organizacijos pažadėjo nebalsuoti už politikus, remiančius šį įstatymo projektą.

Čilėje abortai draudžiami jau dešimtmečius. Ši šalis yra pavyzdys pasauliui ne vien dėl to, kad saugo motiną ir jos kūdikį, bet ir dėl savo itin mažų motinų mirtingumo rodiklių.

Pagrindinės partijos, remiančios siūlymą įteisinti abortus, yra Socialistų ir Komunistų. Krikščionių demokratų, sudarančių valdančiąją koaliciją su šiomis partijomis, rankose yra galimybė sustabdyti arba paskatinti įstatymo svarstymą.

Parengta pagal Lifesitenews.com informaciją


Susiję

Pasaulis 4595463689474310407

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2016-09-06 19:12

  joo,Čilės moteriškėms nėra ko džiūgauti...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na taip, juk protestuotojai - vien tik vyrai. Moterys tuo metu uždarytos virtuvėse raudojo.

   Panaikinti
 2. paprasti protestai neveikia. kaip kad nesuveikė milijoniniai protestai prieš pederastus prancūzijoj. žmonės minimum turi blokuoti kelius, aeurouostus, geležinkelio judėjimus- ir nesitraukt- taip draskyt ekonomiką - va vienas iš efektyvių būdų priverst valdžią įvest apribojimus ir įrašyt juos į konstituciją neatšaukiamai -dėl pederastijos, abortų, lytinių švietimų, tėvas vienas- tėvas du, emigrantų ir.t.t.
  o dabar nu pavaikščiojo, nu pamojavo vėlevėlėm, nu papaišė kreidutėm, dar ir kokį lozungą pirstelėjo- nu ir kas- jei valdžiai nurodyta įvest pederastų satuokas ar įteisint abortus pvz iš vašingtono ar briuselio- arba negaus dotacijų- tai vienu atveju jiems nusispjaut į vėlevėles ir kreidutes, o kitu atveju nuostoliai dėl blokados bus 100 kartų didesni nei dotacijos- va tokiu atveju valdžia rinksis blokdos nuėmimus per nuolaidas žmonėms. tik taip.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nežiniukas2016-09-06 20:49

   "valdžia rinksis blokdos nuėmimus per nuolaidas žmonėms"

   Nebūtinai - valdžia gali rinktis blokados nuėmimą per represijas, aktyvius žmones persekiojant kaip riaušininkus.

   Tai žymiai pigiau, nei atsisakyti dotacijų.

   Panaikinti
 3. jei šimtai tūkstančių žmonių blokuos gatves- jokia policija ar armija nesikiš 100 proc. nes tai jau grėstų revoliucija su pakartais valdžiažmogiais ant stulpų. ten kur milijonai ar šimtai tūkstančių valdžia, policija ar armija nesikiša. principas nesitraukt tol kol nebus pasiekti pokyčiai.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item