JAV musulmonas peiliu puolė du žmones, tiriami ryšiai su Islamo valstybe

Šeštadienio naktį 20-metis musulmonas Wasilas Farooqui gatvėje peiliu netikėtai puolė ir sužeidė pro šalį einančius vyrą ir moterį.  ...


Šeštadienio naktį 20-metis musulmonas Wasilas Farooqui gatvėje peiliu netikėtai puolė ir sužeidė pro šalį einančius vyrą ir moterį. 

Liudininkų teigimu, vyras šaukė „Allahu Akbar“. Užpuolikas policininkams teigė galvoje girdėjęs balsus, liepusius pulti žmones. 

Užpuolikui pavyko pabėgti iš įvykio vietos, bet vėliau jis pats prisistatė į vietos ligoninę dėl sužeidimų, kuriuos sukėlė nuo užpuolimo besigynęs vyras. Ligoninėje W. Farooqui buvo suimtas policijos pareigūnų.

  Federalinis tyrimų biuras (FTB) tiria versiją, kad užpuolimas galėjo būti susijęs su Islamo valstybe. 

JAV žvalgybos šaltiniai portalui CBS News teigė, jog vyras jau kurį laiką buvo sekamas FTB dėl numanomos islamizacijos.

Žinoma, jog W. Farooqui šiais metais bandė išvykti į Siriją, tačiau jam pavyko nuvykti tik iki Europos, o tada teko sugrįžti į JAV. Tai žvalgybai ir sukėlė įtarimų, kad vyras galėjo būti islamistas.

Parengta pagal Cbsnews.com informaciją


Susiję

Šiaurės Amerika 6398125250546526222

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2016-08-24 19:09

  joo,geriau patirtų sąsajas ne su islamo valstybe,bet su pačiu ISLAMU...O Škotijos policija tuo tarpu,įteisino hidžabą(tokia ,musulmonių ,specifiškai rišama skara ant galvos),kaip POLICIJOS UNIFORMOS dalį.Tai va iki ko veda tolerancija SVETIMAI religijai.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. "O Škotijos policija tuo tarpu,įteisino hidžabą(tokia ,musulmonių ,specifiškai rišama skara ant galvos),kaip POLICIJOS UNIFORMOS dalį" - šariato policija, škias. Jau matau vaizdą, kai koks nors vietinis iškviečia policiją, neapsikentęs kebabų išsidirbinėjimu - ir atvažiuoja TOKS ekipažas. :)

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2016-08-24 21:03

  DIDYSIS AJATOLA IŠ IRANO IR MAROKO KARALIUS PASMERKĖ EKSTREMIZMĄ: „NETOLERUOTINA BEPROTYBĖ“

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2016-08-25 06:54

  Gaus jie holokausta ir dar kairiųjų genocidą.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item