Ispanijoje prieglobsčio prašytojas musulmonas užpuolė kunigą

Marokietis prieglobsčio prašytojas vardu Mohamedas Ispanijoje esančiame Kartaginos mieste užpuolė pranciškonų kunigą ir grąsino jį nužud...


Marokietis prieglobsčio prašytojas vardu Mohamedas Ispanijoje esančiame Kartaginos mieste užpuolė pranciškonų kunigą ir grąsino jį nužudyti.

Vyras priėjo prie kunigo, sėdėjusio kavinėje, bandė nuplėšti ant jo kaklo buvusią grandinėlę su kryžiumi, įžeidinėjo ir grąsino nužudyti. Užpuolikas rankose laikė sudaužytą butelį ir šaukė: „Kalės vaike, aš tave užmušiu!“, „Tu ispanas, vietinis, todėl turėtum manęs bijoti, aš arabas!“.

Kunigui į pagalbą atbėgo padavėjas, užpuolikas jam tsu buteliu trenkė per galvą ir suskubo pasišalinti iš įvykio vietos. 

Kunigas vietiniam laikraščiui teigė esantis tikras, kad užpuolimas kilo dėl neapykantos krikščionims ir buvo ideologiškai motyvuotas.

Policijai nepavyko iš karto sugauti užpuoliko, vykdoma jo paieška.

Parengta pagal Dailymail.co.uk informaciją


Susiję

Pasaulis 708696075661205258

Rašyti komentarą

  1. Anonimiškas2016-08-05 22:12

    joo...Va kai krikščionys būdami SAVO žemėje, puls musulmonus ir plėš nuo jų barzdas,chalatus hidžabus,burkas etc.,ir rėks "Aš esu VIETINIS ir krikščionis, todėl tu manęs turi bijoti"(ten dar buvo apie kalės vaiką), tai tuomet Europa dar turėtų šansų.O jei tik veblensime-"mes gerbiame visus tikėjimus","visi esame broliai","pasaulis be sienų" ir panašius pezalus,tai tuomet šansų išlikti, mums ir musų vaikams-0.

    AtsakytiPanaikinti
  2. O tuo tarpu komuniaga bergoglio peza apie tai, kad alach-babachų aukų šeimos turi pašalinti savyje "bet kokią neapykantą ir kerštą", priimti "pasirengimo atleisti dovaną" beigi rasti "savyje stiprybės ir drąsos ir toliau būti broliai ir seserys vieni kitiems, YPAČ IMIGRANTAMS" (http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/popieziaus-pranciskaus-malda-uz-teroristiniu-ispuoliu-aukas-prasant-taikos-).

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PALAIKOME

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item