Jungtinėje Karalystėje stipriai išaugo lytiškai plintančiomis ligomis sergančių gėjų skaičius

Naujas tyrimas parodė, kad Jungtinėje Karalystėje stipriai išaugo lytiškai plintančiomis ligomis sergančių gėjų skaičius.  Jungtinės ...


Naujas tyrimas parodė, kad Jungtinėje Karalystėje stipriai išaugo lytiškai plintančiomis ligomis sergančių gėjų skaičius. 

Jungtinės Karalystės sveikatos departamento paviešinti tyrimo duomenys rodo, kad sergamumas lytiškai plintančiomis ligomis tarp aktyvų homoseksualų gyvenimo būdą gyvenančių gėjų 2015 metais, palyginus su praeitais metais, išaugo net 10 procentų.

Tyrimas atskleidžia, kad per metus gonorėja užsikrėtusiųjų gėjų skaičius išaugo 21%, o sifiliu - 19%. Užsikrėtusiųjų lytiškai plintančiomis ligomis skaičiaus augimas pastebimas jau bent 5 metus. Ši tendencija labiausiai pastebima tarp vyrų, turinčių lytinius santykius su kitais vyrais. 

Lytiškai plintančių ligų plitimas pastebimas ne tik tarp Didžiosios Britanijos gėjų, bet ir kitose šalyse.

JAV Ligų kontrolės centro Lytiškai plintančių ligų prevencijos skyriaus direktorės Gail Bolan teigimu, homoseksualių vyrų sergamumo sifiliu rodikliai JAV pasiekė didžiausią lygį per kelis dešimtmečius.

Iš Ligų kontrolės centro paviešintos statistikos matyti, kad sifiliu sergančių asmenų skaičius dramatiškai auga. Daugiau nei 90% sergančiu sifiliu asmenų yra vyrai, 83% iš jų - vyrai, praktikuojantys lytinius santykius su kitais vyrais. 

Statistika taip pat parodo, kad lytiškai tarpusavyje santykiaujantys vyrai patiria 40 kartų didesnę riziką užsikrėsti ŽIV nei likę vyrai.

Lytiškai plintančios ligos ir ŽIV yra tarpusavyje susijusios, teigiama Ligų kontrolės centro ataskaitoje. „Sifilio infekcija padidina riziką susigti ŽIV infekcija. Duomenys rodo, kad vidutinis su kitu vyru santykiaujantis ir sifiliu sergantis vyras yra užsikrętęs ir ŽIV infekcija“, - rašoma joje.

Parengta pagal Churchmilitant.com informaciją

Susiję

Pažangos ideologija 51644779605364493

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2016-07-11 18:37

  Kokia ta gamta netolerantiška!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Netgi (nepabijokim to žodžio) hamafuobiška! Visiškaj negerbe europiniū viartibiū! Pasmerkt! :)

   Panaikinti
  2. Nežiniukas2016-07-11 20:02

   Taip yra todiel, kad įvairių šalių pasididžiavimams neleidžia žanytis. Todėl vargšai priversti savo pasididžiavimą kaišioti visur, ko nebūtų, jei būtų homožanatva.

   Panaikinti
  3. Che, homopropagandistams nišą užrodėt- škia, visos bėdos dėl to, kad hamafuobiškos visuomenės pederastams santuokų neįteisina. :D Nors pala - o Anglijoj irgi neįteisinta?

   Panaikinti
  4. Nežiniukas2016-07-11 21:08

   Na, kur neleidžia žanytis, tai sifilis dėl to, kad neleidžia ir jie priversti su bet kuo. Ten, kur leidžia žanytis, sifilis dėl to, kad su vienu po ciciliško "šliūbo" yra neįdomu ir todėl jie priversti su bet kuo.

   Bet visų jų visų bėdų šaltinis - tai, kad yra acilikėliai hamafuobai.

   Panaikinti
  5. Tai faktas - tik reikia sakyt "acilikelei hamafuobaj" - teip progresyveu. Aba dar geriau - pervertofuobaj, ba "europietiškos viartibes" - plati sąvoka. ;)

   Panaikinti
 2. Nieko nepadarysi, pas juos anksčiau pradėtas lytinis švietimas. Todėl Lietuvos jaunimo reprodukcinės sveikatos mokytojams reiks labiau stengtis, kad mes pasivytume "atitrūkusį" pažangųjį pasaulį.
  Bet kokia įdomi "tolerancijos" koreliacija su sifiliu JAV. Jei vyrui diagnozavo minėtą ligą, tai 8 iš 10, kad jis ne homofobas.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2016-07-13 12:38

  Istorija jau žino tokius iškrypimus, bolševikai užgrobę valdžią šį procesą jau išgyveno, būtų supuvę, trumpam stabtelėjo, ir pradėjo šiek tiek vertint šeimas, tai dabar naujas per Pasauly keliaujantis iškrypimo vajus, atneš dar didesnį ligų potvynį.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item