JAV parduotuvės darbuotojas atleistas dėl to, kad nepritarė vyro buvimui moterų tualete

JAV drabužių parduotuvių tinklo Macy's darbuotojas Javieras Chavezas buvo atleistas iš vyresniojo apsauginio pareigų dėl to, kad jam ...

JAV drabužių parduotuvių tinklo Macy's darbuotojas Javieras Chavezas buvo atleistas iš vyresniojo apsauginio pareigų dėl to, kad jam pavaldžiam apsauginiui įsakė išprašyti iš moterų tualeto jame buvusį vyrą.

Chavezo teigimu, jis įsakė apsaugai išprašyti vyrą iš moterų tualeto po to, kai sulaukė parduotuvės lankytojos ir jos dukters skundo. Vyras sutiko išeiti iš tualeto, bet vėliau dėl to pasiskundė parduotuvės vadovybei, teigdamas, jog mano, kad yra moteris ir turi teisę naudotis tualetu, atitinkančiu tokį jo manymą.

Nors nesipriešino parduotuvės vadovybės sprendimui leisti tokiems asmenims naudotis tualetais, atitinkančiais jų susigalvotą lytį, Chavezas paminėjo, kad tai prieštarauja jo išpažįstamam katalikų tikėjimui. Būtent dėl šio pasakymo vyras galiausiai buvo suspenduotas, o vėliau ir atleistas.

Šis Flushingo mieste įvykęs incidentas nėra pirmasis toks atvejis JAV, kai darbuotojas atleidžiamas dėl išreikšto nepritarimo „translytiškumo“ politikai. Pavyzdžiui, šių metų balandį Loyol Marymount universitete Kalifornijoje darbuotoja Gigi Kurz buvo atleista už tai, kad pokalbyje su studentais gynė Bažnyčios mokymą apie lytiškumą. Diskusija vyko universitete organizuotos LGBT „Vaivorykštės savaitės“ metu, moteris studento buvo apkaltina „neapykantos nusikaltimu“, dėl ko buvo suspenduota ir jos atžvilgiu pradėtas tyrimas.

Parengta pagal Church Militant informaciją


Susiję

Pažangos ideologija 4662126036377717878

Rašyti komentarą

 1. Baisu. Geras būdas kai kam pašalinti konkurentą, nepatinkantį žmogų iš darbo ir atviras kelias įvairiems iškrypėliams, prisidengus įvairiais "lyčiais" tenkinti savo iškrypimus. Beprotystė. Ateina į WC kokia 11'metė mergaitė, o ten barzdotas dėdė stovi - aš irgi moteris, nebijok, atlik savo reikaliukus, o aš pastovėsiu. Kas tai leidžia nebesuvokia kokias nesąmones daro :(

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2016-07-26 22:07

  Valio liberastizmui!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Toliau taip "progresuojant", ateis laikas, kai tėvai, apgynę savo mažamečius nuo pedofilų, bus teisiami dėl "heit kraim" beigi "seksualinių mažumų diskriminacijos".

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nežiniukas2016-07-27 10:19

   Nežinau, kaip kiti mano, bet jeigu ateitų toks laikas, kai tektų rinktis - ar atiduoti vaikus pedofilams, ar sėsti į kalėjimą - aš rinkčiausi kalėjimą.

   Tik nereikia sakyti, kad pedofilai netaps "seksualine mažuma", nes nėra priežasčių, kad to neįvyktų.

   Panaikinti
  2. Taigi jau buvo bandymas - ta pati Amerikos psichiatrų asociacija, kuri 1973 m. paskelbė, kad homoseksualumas tėra "lytinė orientacija", 2013 m. tą patį bandė padaryti su pedofilija (http://www.washingtontimes.com/news/2013/oct/31/apa-correct-manual-clarification-pedophilia-not-se/) - tik pasirodė, kad visuomenė dar nepakankamai liberali ir tolerantiška, tai teko "įjungti durnių" - "oi, čia biški suklydom, mes ne tą norėjom pasakyt". :)

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SKAITYKITE

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item