99 proc. į JAV iš Sirijos priimamų prieglobsčio prašytojų - musulmonai sunitai

Į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV) priimtų prieglobsčio prašytojų iš Sirijos skaičius birželio mėnesį padvigubėjo. Kaip rodo JAV Va...


Į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV) priimtų prieglobsčio prašytojų iš Sirijos skaičius birželio mėnesį padvigubėjo.

Kaip rodo JAV Valstybės departamento Pabėgėlių registracijos centro paviešinti duomenys, iš priimtų prieglobsčio prašytojų tik 0,3 proc. buvo krikščionys ir net 99,2 proc. - musulmonai sunitai. 

Tokios tvarkos kritikų teigimu, krikščionys prieš karą sudarė apie 10 proc. Sirijos gyventojų ir yra viena labiausiai persekiojamų grupių šalyje, todėl toks mažas į JAV priimamų krikščionių skaičius kelia rimtų įtarimų.

Susirūpinimą kelia ir masinis musulmonų priėmimas į šalį, nesant galimybės kruopščiai patikrinti jų biografijos ir kitus duomenis.

Patikrų nepatikimumą patvirtina ir pats Federalinių tyrimų biuras (FTB), kurio direktorius pastebėjo, kad neįmanoma kruopščiai patikrinti tokio didelio kiekio į šalį planuojamų priimti prieglobsčio prašytojų.

Neseniai Niujorko policijos departamento Kovos su terorizmu centro vadovas pareiškė, jog tolesni „Islamo valstybės“ išpuoliai yra „neišvengiami“, o policijos pajėgos ruošiamos tam, kad gebėtų tinkamai į juos reaguoti.

Parengta pagal Churchmilitant.com informaciją


Susiję

Šiaurės Amerika 3087733646782110256

Rašyti komentarą

 1. Banalu klausti kam pavojingiau likti Sirijoje - krikščionims ar musulmonams? Bet JAV matomai turi savą supratimą ...
  Galima klausti kurios religinės grupės individai yra pasižymėję radikalia pavojinga veikla prieš Amerikos visuomenę? atsakymas būtų tai, ko protinga šalies imigracinė politika turėtų vengti, nebent kažkokiame lygmenyje siekiama sukelti ir palaikyti šalyje konfliktą ir įtampą. Kas būtų nesuvokiama.
  Yra dar sąmokslo teorijos. Kažkas daro tikslingą žalingą įtaką JAV Valstybės departamento Pabėgėlių registracijos centrui, todėl jo veiklos negalima nei suvokti sveiku protu, nei pateisinti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. P.s po sąmokslo teorija pamiršau plikti ":)"

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2016-07-12 13:20

  Kas čia neaišku-arabai iš naftos pinigų viską finansuoja,pasitelkę NAUDINGUS IDIOTUS.Mahometonai, tiesiog toliau nuosekliai, vykdo n-tąjį pasaulio užkariavimą.Beje panašu,kad šįkart jiems tai pavyks,nes baltieji tapo ,atsiprašau už išsireiškimą-bekiaušiais.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2016-07-12 13:30

   ...nupirkti JAV: imigracijos departamentą, centrinę žvalgybą, kongresą, žiniasklaida, vyriausybę ...
   Kitoje šalyje - galbūt, JAV vargu. Čia "atsiduoda" globalesne ir subtilesne įtaka.

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item