Jungtinės Karalystės mokyklose berniukai kaip mokyklinės uniformos dalį galės dėvėti sijonus

Jungtinės Karalystės (JK) mokyklose, kuriose privaloma dėvėti mokyklinę uniformą, berniukai galės dėvėti ir sijonus. Jau daugiau nei 80 ...


Jungtinės Karalystės (JK) mokyklose, kuriose privaloma dėvėti mokyklinę uniformą, berniukai galės dėvėti ir sijonus. Jau daugiau nei 80 valstybinių JK mokyklų atsisakė griežtai tik mergaitėms ar berniukams skirtų uniformų - berniukams ir mergaitėms bus leidžiama patiems pasirinkti, kokį uniformos tipą nori dėvėti.

Tokį mokyklų elgesį skatina vyriausybės finansuojama programa, raginanti mokyklas „būti atviresnes vaikams, kurie nėra apsisprendę dėl savo lytinės tapatybės“.

Kai kurios šalies mokyklos palieka du skirtingus uniformų tipus ir mokiniams leidžia pasirinkti, kurį tipą nori dėvėti. Tačiau kitos mokyklos jau sukūrė „lytiškai neutralias“ uniformas, turėsiančias tikti tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Jungtinės Karalystės mokyklose taip pat pradeda plisti vyriškų ir moteriškų ženklų ant įėjimo į viešuosius tualetus šalinimas, paliekant tik „lytiškai neutralius“ tualetus. 

Parengta pagal Independent.co.uk


Susiję

Pažangos ideologija 7976249762270130900

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2016-06-15 14:41

  Tai neveltui rusų sirgaliai sakė - „norime parodyti, kad anglų fanai – merginos“. Kodėl Jungtinė Karalystė visada viską aklai kopijuoja iš JAV, kažkoks kompleksas sakyčiau.

  AtsakytiPanaikinti
 2. DESNINGA. kaip ishkrypeliai jau pradeda kazka liberalizuoti tai nesustoja. tai yra gerai nes tuoj visuomenes atsikvoshes. ta rodo Trampo populiarumas, deshiniuju jegu atejimas i ES valstybes. dabar pats debilizmo pikas, o po keliu metu viskas prades gryzti atgal i norma. shvytuokles principas.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2016-06-15 18:40

  Joo...apsispręsti dėl savo lytinės tapatybės.Kai moteriškė eis į ligoninė gimdyti, gal irgi galės, staiga persigalvoti dėl savo lytinės tapatybės?Kokius čia tie vakariečiai dviračius išradinėja?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2016-06-15 23:59

  Be to, berniukai galės apsispręsti, ar sisios stovėdami ar tupėdami. Mergaitėms bus truputį kebliau - kur žiūri lyčių lygintojai?! Na, išspręsti galima: stovint sisioti draudžiama. Pagaliau lygybė...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ne "dviračius išradinėja", o neregėto masto verslą suka, juk gyvybė šiandien tampa preke. Ir jei tokie "berniukai" sulys į sukneles, o "mergaitės" nebegalės gimdyti - och kaip išaugs globalistų pelnas! Pasauliniu mastu bus sukrauti neįsivaizduojami turtai, didesni nei dabartinių farmacijos kompanijų.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PALAIKOME

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item