Lenkija nepriims nė vieno migranto

Valdančiosios Lenkijos partijos „Teisė ir teisingumas“ (TTP) vadovas Jaroslawas Kaczynskis vakar pareiškė, kad į Lenkiją nebus priimtas...Valdančiosios Lenkijos partijos „Teisė ir teisingumas“ (TTP) vadovas Jaroslawas Kaczynskis vakar pareiškė, kad į Lenkiją nebus priimtas nė vienas migrantas.

„Prisiminus neseniai vykusius teroro aktus, Lenkija neketina priimti migrantų, nes nėra jokio mechanizmo, kuris garantuotų saugumą“, - sakė TTP pirmininkas.

ES dar balandį pasiūlė, kad Bendrijos narėms turėtų būtų nustatytos kvotos, kiek migrantų jos turėtų priimti. Už kiekvieną nepriimtą nelegalą ES narėms tektų sumokėti po 250 tūkst. eurų, o taip surinktos lėšos būtų skirtos tokioms šalims kaip Graikija, Italija ir Vokietija, kuriose šiuo metu gyvena neproporcingai didelis nelegalų skaičius.

Tačiau TTP vadovas J. Kaczynskis principingai pasipriešino tokiam Briuselio šantažui, dėl kurio Lenkijai reikėtų priimti 6,5 tūkst. migrantų arba sumokėti 1,6 mlrd. eurų baudos.

„Toks sprendimas panaikintų silpnesnių ES valstybių narių suverenumą, - motyvavo J. Kaczynskis. - Mes tam nepritariame, mes privalome tam priešintis, nes būtent mes dabar ir ateityje vadovausime savo šaliai.“


Susiję

Pasaulis 7557606331269953581

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2016-05-11 19:34

  Kad mums tokią valdžią. Bet turbūt vėl išrinksim tuos, kurie dažniau reklamuojasi per tv.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taigi - nors dėl suprantamų priežasčių nejaučiu lenkams jokios simpatijos, bet valdžios, ginančios ne eurosajūzo politbiuro, o Lenkijos interesus - pavydžiu. Ypač palyginus su mūsų valdžiagyviais, apie kuriuos šiuo klausimu be šleikštulio neįmanoma galvoti.

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PALAIKOME

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item