Vysk. Jonas Kauneckas. Genderizmas platinamas prisidengiant demokratija

Genderizmas, arba vadinamoji  „ trečiosios lyties “  ideologija, ir toliau skverbiasi į Europos mokyklas. Anglijoje, Braitono pradinėje ...


Genderizmas, arba vadinamoji trečiosios lyties ideologija, ir toliau skverbiasi į Europos mokyklas. Anglijoje, Braitono pradinėje mokykloje, tėvai dokumentuose pildydami vaiko lytį jau randa ir skiltį „lytis, su kuria dažniausiai tapatinasi vaikas“.

- Jau ir Anglijos mokyklose siekiama įteisinti „trečiąją“ lytį, esą tokiu būdu mažiau patyčių patirs vaikai. Ką apie tai manote? - klausėme Panevėžio vyskupo emerito Jono Kaunecko.

- Nesistebiu, visi pamename, kad tokias genderizmo idėjas buvo bandyta skleisti ir Lietuvoje. Ačiū Dievui, kad nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija pakėlė triukšmą. Juk buvo išversta į lietuvių kalbą knygelė vaikams apie tai, kaip Karolis tapo Karolina. Latvijoje jau irgi yra genderizmo apraiškų. Turime iš visų jėgų kovoti už tradicinę šeimą. Turime suprasti, kad lyties neįmanoma pakeisti. Niekas nesikeičia. Jei kažką kažkam išoperuoja, čia tik žmonių žalojimas. Jeigu iš vyro padarys „moterį“, ji vaikų niekada negalės turėti.

Čia atseit demokratija, kad žmogus gali apsispręsti, kuriai lyčiai save priskiria. Organizacijos, skleidžiančios tokias idėjas, turi pašėlusiai daug pinigų, todėl ir skinasi kelią visur. Vadinasi, aukščiausiuose valdžios sluoksniuose yra tokių asmenų.

- Net kai kurie mūsų šalies politikai viešai yra sakę, kad turės atsirasti specialių medicinos centrų, kuriuose būtų atliekamos lyties keitimo operacijos, o argumentas - kad Lietuva pralaimi bylas, nes be teismo sprendimo nepakeičia asmens dokumentų, kur asmuo turėtų jau kitą lytį.

- Viskas suverčiama tarsi demokratijai, o iš tikrųjų čia lobistai veikia. Lobistai taip veikia, kad žmones suklaidintų. Juk vaikai yra pažeidžiamiausia grupė, jiems informaciją lengva įdiegti, taigi juos turime apsaugoti nuo žalingos informacijos. Nuolat kalbėdamas su sužadėtiniais jiems akcentuoju, kad jie labai budėtų, ką darželyje veikia ir ką girdi jų vaikai. Tiesa, nemažai sužadėtinių net negirdėję apie tokius dalykus, kad darželiuose gali atsirasti programų, kuriose skleidžiamos „trečiosios“ lyties idėjos. Poros stebisi, sako, kad tai neįmanoma.

Jeigu protestuos kunigai, vyskupai, visi žmonės - atsilaikysime. Bet bus ir tokių, kurie sakys, kad juodaskverniai gyvenimo neišmano, jiems rūpi tik protestuoti. Pati visuomenė gali užkirsti kelią tokiems dalykams, visuomenė yra galinga jėga.

- Ką žmonės turi žinoti apie genderizmo idėjas ir jų pasekmes visuomenei?

- Pirmas dalykas, tokiu atveju einama tradicinės šeimos griovimo link.

Kitas dalykas, labai daug žmonių serga sunkiomis ligomis ir dažnam jų tenka ieškoti paramos, nes gydymo šalis nesuteikia, jis per brangus. O čia - keisti lytį! Kokie čia milžiniški pinigai išleidžiami. Tokie idėjininkai reikalauja, kad iš valstybės biudžeto būtų skiriami pinigai tokioms operacijoms. O sunkūs ligoniai neretai nesulaukia gydymo. Tai didžiulė neteisybė.


Susiję

Šeimos politika 8518382987881990374

Rašyti komentarą

 1. Bet rimtai - kai pagalvoji, kad psichinio sutrikimo gydymas kastruojant laikomas pažangiu... Antra vertus, nestebina - gi grįžimą prie XX a. pradžios Rusijos bolševikų idėjų liberastiniai neomarksistai irgi laiko progresyvumu. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2016-04-28 11:05

  Šviesuolis Kauneckas, daugiau tokių būtų dar šviesiau, deja didžioji tamsa užgožia šviesą, ir vargas bus kada visai sutems.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nežiniukas2016-04-28 11:49

   Tamsa - tai šviesos nebuvimas. Ten, kur šviesa - tamsa traukiasi.

   O sutems tuomet, kai jau nebebus kam šviesti. Yra du keliai: vienas laukti, kol kiti užsidegs (galima ir nesulaukti, nes dabartinis daugumos mąstymas - kodėl aš, o ne kiti), kitas- pačiam šviesti (tokių mąstymas - kas kitas, jei ne aš).

   Mes žavimės tokiais Šviesuoliais, bet jei susipažįsti su tokių Žmonių gyvenimais, kiek jiems teko iškentėti, kažin ar daug kas norėtų užsidegti. Todėl nemaža žmonių dalis žavisi Šviesuoliais, bet nusipurto iš siaubo, jei jiems pasiūlai tokiais tapti.

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2016-04-28 15:34

  "Čia atseit demokratija, kad žmogus gali apsispręsti, kuriai lyčiai save priskiria. Organizacijos, skleidžiančios tokias idėjas, turi pašėlusiai daug pinigų, todėl ir skinasi kelią visur. Vadinasi, aukščiausiuose valdžios sluoksniuose yra tokių asmenų."

  - Galima ir iš kitos pusės į šį reikalą pažiūrėti. O gi, kad demokratija, būtent, ir yra ta vienintelė priemonė, kurios pagalba įmanoma masėms primetinėti bet kokius absurdus, tuo supriešinti skirtingai nesąmones priimančias žmonių grupes ir taip visus valdyti.
  Dabar dėl pašėlusių pinigų. Argi nėra žinoma, kas klasta yra užvaldę visų pasaulinių pinigų emisijos monopolį? Tą suvokus, jau nebėra keista, kad demokratijos panacėja labiausiai rūpinasi pašėlusius pinigus vartantys.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2016-05-02 09:23

  Labai teisingi nežiniuko-žiniuko pastebėjimai, norint šviesti reikalinga energija, kol jos yra tol yra šviesa, todėl ir baisu šviesti, nes tada degi, tie kurie šviečia ir nebijo sudegti yra išrinktieji, o jų daug niekada nebūna, gerai jei būna daugiau jų pasekėjų norinčiu šviesti.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PRISIJUNKITE

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item