„McDonald’s“ – kaltinimai atvirai propaguojant homoseksualizmą

Nauja homoseksualizmą propaguojanti greitojo maisto tinklo „McDonald‘s“ kavinės „McCafé“ reklama Taivane sukėlė vietos religinių bendruom...

Nauja homoseksualizmą propaguojanti greitojo maisto tinklo „McDonald‘s“ kavinės „McCafé“ reklama Taivane sukėlė vietos religinių bendruomenių pasipiktinimą. 

Devyniasdešimties sekundžių trukmės reklamoje vaizduojamas vaikinas, kuris savo tėvui prisipažįsta esantis homoseksualus, tai užrašydamas ant „McCafé“ puodelio. Tėvas susijaudinęs pasitraukia nuo stalo, palikdamas sūnų vieną, tačiau vėliau grįžta ir paėmęs puodelį prirašo „Aš priimtu tai, kad tau patinka vaikinai“.

Taivano religinių bendruomenių susivienijimas šeimai ginti apkaltinino „McDonald‘s“ „atvirai propaguojant homoseksualizmą“ ir klaidingai nušviečiant vaikus lytiškumo klausimais. Be to, organizacijos generalinis sekretorius Chang Shou-Yi paragino visus tėvus ir klientus boikotuoti „McDonald‘s“ kavines. „McDonald‘s“ restoranuose lankosi daugybė vaikų, todėl ypatingai svarbu pasipriešinti tos pačios lyties asmenų santykių propagavimui“ – teigia Chang Shou-Yi. 


„McDonald‘s“ užima priešakines pozicijas homoseksualizmą palaikančio marketingo srityje. 2010 m. restoranų tinklas išleido panašią reklamą Prancūzijoje.


Parengta pagal adweek.com ir businessindiser.com informaciją

Susiję

Pažangos ideologija 5499709369049866398

Rašyti komentarą

  1. Ne tik šitie - gi danske bankas lesbo reklamą buvo įsidėjęs, o ir gūglė bei maikrosoft neatsilieka: "maži ir minkšti" po idiotiško JAV teismo sprendimo į skaipę įdėjo "kastruotos vaivorykštės" emotikoną, gūglė per rusų olimpiadą savo logo nudažė tos pačios "kastruotos vaivorykštės" spalvomis, o užvakar raudonos šventės progą įdėjo klipą su dviem mergomis, vapančiomis apie "santuoką". Žodžiu, šlamštmaisčio "restorano" reklama - tik vienas iš daugelio iškrypėliškos ideologijos plėtros pavyzdžių. Ir stebėtis neverta: prisiminkime, kad "senieji" bolševikai irgi savo ideologiją skleidė "per visus galus" - tai kodėl "naujieji" turėtų elgtis kitaip? ;)

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

PALAIKOME

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item