Jungtinės Tautos išleido „gėjų pašto ženklus“

Vasario 4 dieną Jungtinės Tautos išleido seriją pašto ženklų, propaguojančių homoseksualizmą ir transgenderizmą. Šeši pašto ženklai vaiz...


Vasario 4 dieną Jungtinės Tautos išleido seriją pašto ženklų, propaguojančių homoseksualizmą ir transgenderizmą. Šeši pašto ženklai vaizduoja homoseksualų „išsiviešinimą“ (angl. coming out of the closet), besibučiuojančias vienalytes poras, homoseksualus su vaiku, drugelį, simbolizuojantį transseksualą, ir kitus vaizdinius, peršančius mintį, kad „gėjai yra visur“.

Pašto ženklai išleisti vykdant Jungtinių Tautų iniciatyvą „Laisvi ir lygūs“. Ši iniciatyva propaguoja „teisę“ į homoseksualius ryšius ir vienalyčių santuokų „teisę“. Be abejo, tokios „teisės“ nėra tarptautinėje teisėje arba JT sutartyse. „Laisvi ir lygūs“ iniciatyva niekada nesulaukė paramos iš daugelio JT valstybių-narių. Kontroversiška iniciatyva yra finansuojama daugiausia Skandinavijos šalių ir vykdoma per Generalinio sekretoriaus Žmogaus teisių agentūrą.

Keletas valstybių-narių pareiškė, kad LGBT „teisių“ propagavimas yra labai kontroversiškas ir kreipėsi į JT biurokratus prašydamos atšaukti renginį ir pašto ženklų išleidimą. Šalys narės pažymėjo, kad gėjų „teisių“ įtvirtinimas nėra numatytas JT mandate. Tačiau JT biurokratija šį kreipimąsi ignoravo.

Visuomeninė organizacija CitizenGo išplatino peticiją, kurioje protestuojama prieš JT žingsnius, pažeidžiančius šalių-narių tradicijas, įstatymus ir religinius įsitikinimus (pasirašyti galima ČIA).


Parengta pagal Citizengo.org informaciją

Susiję

Pažangos ideologija 2482938601447570551

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2016-02-10 14:44

  Na va, jau ir jungtines tautas išdulkino...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Panašu, kad kaip tik JT ir yra tie "dulkintojai". Čia tas pats, kaip sakyti, kad ir eurosajūzą "išdulkino". :)

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2016-02-11 09:16

   Dulkintojai visada tie patys parazitai. Kur jie įsiskverbia/ką išdulkina/, tas ir tampa jų įrankiu.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2016-02-11 07:15

  Tai dabar aišku ką jos atstovauja, tikrai ne mane.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kitas unknown2016-02-11 10:22

  Apdergs viską. Ar jūs nepastebite, kad pastaraisiais metais viskas sparčiai greitėja, t.y. visa bjaurastis pilama žymiai intensyviau?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2016-02-15 22:22

  deja, tikrai taip.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Kviečiame

PALAIKOME

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item