Švedijos mokykloje pabėgėlis peiliu nudūrė bendraklasį lietuvį

Pirmadienį Švedijos žiniasklaida pranešė, kad Brubio mieste nužudytas 15-metis paauglys, kurį nudūrė metais jaunesnis jo bendraklasis iš ...

Pirmadienį Švedijos žiniasklaida pranešė, kad Brubio mieste nužudytas 15-metis paauglys, kurį nudūrė metais jaunesnis jo bendraklasis iš pabėgėlių šeimos. 15min.lt teigimu, nužudytasis yra lietuvis Arminas P.

Kraują stingdantis veiksmas vyko Švedijos pietuose – Brubio mieste. Konfliktas tarp paauglių įvyko pirmadienį priešpiet. Po incidento lietuvis buvo iškart išgabentas į ligoninę, kurioje ir mirė.

Keturiolikmetis pabėgėlis, kuris nudūrė metais vyresnį Arminą, pirmiausia buvo apklaustas mokyklos vadovybės, vėliau ir policijos. Pagal Švedijos įstatymus 14-metis žudikas yra per jaunas, kad sulauktų realios laisvės atėmimo bausmės.

„Mes manome, kad berniukai konfliktavo ir ankščiau, vėliau situacija paaštrėjo. Tačiau nežinome tikslių konflikto detalių”, – Švedijos radijui situaciją komentavo policijos atstovas spaudai Jimmy Modinas.

Taip pat pranešama, kad antradienį policija ir apsaugos darbuotojai patruliuos mokykloje, kurioje yra 230 mokinių.

Reaguodamas į įvykusią tragediją Švedijos švietimo ministras Gustavas Fridolinis pranešė: „Mūsų mintys su giminėmis, draugais ir mokyklos darbuotojais. Niekas mokykloje šito neturėtų patirti. Mokykla turėtų būti saugi aplinka visiems. Negalime bijoti, kad vaikų gyvenime bus vien smurtas ir peiliai.”

Socialiniuose tinkluose lietuvį pažinoję moksleiviai apibūdina kaip ramų ir draugišką paauglį. Taip pat pasirodė informacija, jog lietuvis galėjo tapti keršto auka. Bendramokslių teigimu, Arminas prieš kurį laiką nuo atvykėlio priekabiavimo apgynė mokykloje besimokiusią merginą. 


Susiję

Pasaulis 264693010647598033

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2016-01-12 14:04

  Užuojauta lietuvių šeimai,bet pati situacija manęs nenustebino,nes musulmonai jau gimsta su peiliais rankose ir neapykanta galvose kitaip mąstatntiems.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Iš tikrųjų, Arminas apgynė mergaitę nuo to padaro priekabiavimų (https://plus.google.com/118198014712853689988/posts/2dQramEKRXQ), o "tolerantiška" policija tai apibūdino kaip "Mes manome, kad berniukai konfliktavo ir ankščiau, vėliau situacija paaštrėjo".
  Beje, dar vienas įdomus dalykas: pasak 15min.lt (http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/svedijos-brubio-miestelyje-keturiolikmetis-pabegelis-nuzude-penkiolikmeti-lietuvi-59-566265) "Dar vienas konfliktas su peiliais mokykloje buvo nutikęs tos pačios dienos rytą, tačiau ryšio tarp abiejų įvykių nėra nustatyta." Taigi, mažoje mokykloje įvyksta "konfliktas su peiliais", niekas nieko nedaro (negi kaip koks raCistas tikrinsi, kokį arsenalą babajai atsinešė?), galų gale nužudomas vaikas, oficialiai paskelbiama, kad čia "vietinių švedų razborkės" (http://www.thelocal.se/20160111/swedish-pupil-dies-in-hospital-after-stabbing), nusikaltėlis liks nenubaustas, po visko "dėl vaizdo" dieną-kitą pabudės apsauga ir policija - ir toliau viskas vėl tekės įprasta vaga, tarsi nieko ir nebuvo. Nesunku nuspėti, kur toks elgesys nuves.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2016-01-12 16:32

  dar klausimas ar tam valkatai tikrai 14 metų, nes kiek teko skaityt jie , atvykdami į EU, klastoja asmens duomenis.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Teisingai pastebėta! Bet švedai tolerantiški - patikės, kad 14. :)

   Panaikinti
 4. Anonimiškas2016-01-13 10:11

  Amžiną atilsį duok žuvusiam, Viešpatie, ir amžinoji šviesa jam tešviečia. Tegul ilsisi ramybėje. Amen.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tegul musulomonišką atlieką į Lietuvą atgabena, čia už nužudymą baudžiamoji atsakomybė nuo 14 metų kyla.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kurgi ne - žuvėdų tolerastai piestu stosis, kad tik "vargšo skriaudžiamo mažumų atstovo teises" apgintų. :)
   Beje, liberast-tolerastai jau pradeda "pumpuoti" savo versiją (kiek suprantu, "sugeneruotą" babajų) - atseit, banditas buvo tas baltasis, skriaudė tą vargšą babajų visaip - tai jis, nabagas, ir neapsikentė. Ajajai, koks blogis tas raCizmas. :)

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Kviečiame

PALAIKOME

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item