Švedija griežtina pasienio kontrolę

Švedija nuo pirmadienio keliautojų iš Danijos reikalauja parodyti dokumentus su nuotraukomis. Taip Stokholmas siekia sumažinti į šalį at...


Švedija nuo pirmadienio keliautojų iš Danijos reikalauja parodyti dokumentus su nuotraukomis. Taip Stokholmas siekia sumažinti į šalį atvykstančius rekordinius migrantų srautus.

Nepaisant, kad pagal vienam gyventojui tenkančių migrantų skaičių švedai prisiima daugiausiai atvykėlių Europoje, šalies valdžia pabrėžia, kad daugiau negali veikti pagal esamas sąlygas. Pernai beveik 10 milijonų gyventojų turinti Švedija priėmė 160 tūkstančių prieglobsčio prašytojų.

Kai kurios Europos valstybės, tokios kaip Vokietija, Austrija ir Prancūzija, jau pernai metų pabaigoje sugriežtino pasienio patikrą, susidurdamos su didžiausiu atvykstančių migrantų skaičiumi nuo Antrojo pasaulinio karo pradžios.

Susiję

Pasaulis 33679678454344046

Rašyti komentarą

  1. Anonimiškas2016-01-04 18:53

    Jau semia švėdėnus, pradėjo braidyti, todėl stiprina pylimą.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Taigi, iš vienos pusės girdžiu info, kad tolerastai staiga atėjo protan ir mąstyti pradėjo (šita žinutė), iš kitos - kad nė velnio (http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/ingrid-carlqvist.-svedija-chaosas-prieglobscio-prasytoju-rojuje) - ir žinote ką? Aš linkęs manyti, kad vis dėlto nė velnio. :)

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

item