Prancūzija ir Rusija susitarė bendradarbiauti Sirijoje atskirai nuo NATO

Rusijos ir Prancūzijos gynybos ministrai susitarė dėl savo karių bendradarbiavimo, kad būtų išvengta incidentų per antskrydžius Sirijoje...


Rusijos ir Prancūzijos gynybos ministrai susitarė dėl savo karių bendradarbiavimo, kad būtų išvengta incidentų per antskrydžius Sirijoje. Bus keičiamasi ir žvalgybine informacija, pirmadienį Maskvoje po susitikimo su savo rusų kolega Sergejumi Šoigu pareiškė Prancūzijos ministras Jeanas-Yves Le Drianas.

Jis pabrėžė, kad keitimasis informacija apsiribos abiem šalimis, duomenys nebus perduodami NATO. Prancūzija esą nėra tarpininkė tarp JAV vadovaujamos koalicijos Sirijoje ir Rusijos. J. Y. Le Drianas akcentavo kovą su bendru priešu – „Islamo valstybe“ (IS).

Po Paryžiaus išpuolių Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nurodė savo ginkluotosioms pajėgoms NATO narę Prancūziją operacijoje Sirijoje traktuoti kaip sąjungininkę.


Susiję

Pasaulis 4632227152291370081

Rašyti komentarą

 1. Kažkaip kyla įtarimas, kad tų rusų sąjungininkų "atskirai nuo NATO" atsiras ir daugiau. O ir "raudonas barakas", tikėtina, bandys darsyk "perkrauti santykius".

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Raudonojo Barako (beje, Barakas iš tikrųjų yra raudonas, ir aš nesuprantu, kodėl jį reikia imti į kabutes) kadencija eina į pabaigą, tai greičiausiai nespės ir net nebandys (perkrauti santykių su Putino Rusija). Manau, Prancūzija tiesiog išsigando šantažo pakartoti išpuolius Paryžiuje. JAV padėtis šiuo atveju yra geresnė, todėl manau, kad santykių "perkrovimui" JAV neturi rimtų motyvų. O kai nėra motyvų, tai tikėtina, kad nieko ir nedarys.

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2015-12-23 12:17

   Tiesiog smalsu, kuo tas jo raudonumas pasižymi ir kuo jis toks svarbus, kad nuolat tai pabtėžiat? Klausiu, nes nepastebėjau kažkokių žymesnių kokybinių pokyčių politikoje lyginant su jo pirmtaku džigitu kuris kaip suprantu yra ne raudonas.

   Panaikinti
  3. O kas dar galėtų mėginti sudaryti nepriklausomas nuo NATO sąjungas su Rusija, išskyrus Prancūziją? Prancūzija, kiek pamenu, kai reikalas lietė ne NATO narius, visada veikė nepriklausomai nuo NATO. užtenka tik prisiminti prancūzo karininko Biunelio bylą:
   http://www.slaptai.lt/index.php/zvalgyba-kontrzvalgyba/8426-zvalgybos-enciklopedija-prancuzu-majoras-pjeras-anri-biunelis.html

   Panaikinti
  4. Atsiprašau, nepastebėjau gerb.Anonimo klausimo. Raudonumas būna ekonominis (čia Barakas yra beveik dešinysis), būna politinis, kada ekonomika kapitalistinė, tačiau šalies valdžia tarptautinėje srityje pasisako už paramą raudoniems judėjimams užsienio šalyse, ir būna kultūrinis raudonumas, kada ekonomika dešinioji, o kultūros ir/arba socialinėje srityje bandoma vykdyti raudoną politiką. Tai Barakas yra raudonas pagal jo vykdomą tarptautinę politiką ir kultūrinę-socialinę politiką.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas2015-12-23 14:57

  Atsiprašau ir aš,kad nekonkrečiai paklausiau. Kur konkrečiai jūs tą raudonumą įžvelgiat jo užsienio politikoje?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na, kad ir jo nedalyvavimas Putino sutramdyme daug ką pasako - apsiriboja viso labo tik sankcijomis. Na, o šiaip tai Barako raudonumas tarptautinėje politikoje pasireiškia iš esmės tuo, kad stumia, pvz., kairuolišką feminizmą, LGBT "teises" (JAV Valstybės departamente yra net specialus įgaliotinis LGBT teisėms užsienyje ginti)ir kt. panašius kairuoliškus dalykus į kitas valstybes. :)

   Panaikinti
 3. Anonimiškas2015-12-24 00:28

  Dėkui už paaiškinimą. Tik lieka neaišku koks tuomet tikslas skirstyti į raudonus ir baltus jei dabartiniais laikais taip viskas persipynę kaip kad jūs sakote.
  Kadangi pavartojote smarkų žodį "sutramdymas" noriu paklausti kaip jūs jį įsivaizduojate? Ką jūs būtumėte daręs Obamos vietoje? Juk jūs puikiai žinote, kad samprotauti yra viena, o priiminėti daug lemiančius sprendimus - visai kita. Dėkui už jūsų kantrybę. :)


  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Kviečiame

PALAIKOME

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item