ES naikina vizų režimą Gruzijai ir Ukrainai

Europos Sąjunga (ES) naikina vizų režimą Gruzijai ir Ukrainai. „Bevizis režimas abiem šalims galios nuo 2016 metų vidurio. Tada žmonės i...


Europos Sąjunga (ES) naikina vizų režimą Gruzijai ir Ukrainai. „Bevizis režimas abiem šalims galios nuo 2016 metų vidurio. Tada žmonės iš Ukrainos ir Gruzijos galės be vizų vykti į ES“, – Vokietijos laikraštis „Welt“ cituoja ES diplomatą. Kol kas esą neaišku, ar bevizis režimas įsigalios nuo birželio, ar nuo liepos, informuoja agentūra „Reuters“.

Europos Komisija gruodžio 15-ąją ketina pateikti pozityvią pažangos ataskaitą apie abi šalis ir atverti kelią vizų režimo panaikinimui. Ataskaitoje, pasak diplomato, bus akcentuojama „žymi“ Ukrainos ir Gruzijos pažanga visose beviziam režimui svarbiose srityse. Tiesa, Kijevas iki 2016 metų pavasario dar turės pasitaisyti kai kuriais klausimais, pavyzdžiui, kovos su korupcija.

Konkrečiai planuojama, kad Ukrainos ir Gruzijos piliečiai ateityje kas pusmetį tris mėnesius galės lakytis ES, rašo laikraštis. Tačiau tai nereikš leidimo dirbti. 2016 sausio 1-ąją, nepaisant Rusijos protestų, įsigalios ir laisvosios prekybos sutartis.


Susiję

Pasaulis 1910252798013424971

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2015-12-09 14:33

  Nesuprantu aš tokios ES ir Šengeno.Gal tuoj ir Afrikai ,Turkijai ir kt. šalim duos bevizį.Dalina i kairę i dešine...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Apmaudu, kad kacapstanui nedavė, ne? Na, tam ulusui tik po Afrikos gali eilė ateiti - kai bent kiek anuos prisivys savo lygiu. ;)

   Panaikinti
  2. Gal galit paaiškinti, kas tas kacapstanas? Taip pat ir ulusas negirdėtas.

   Panaikinti
  3. O Jūs pabandykite NE kremlinės propagandos kanaluose paieškoti. ;)

   Panaikinti
  4. Niekur neradau tokių terminų, išskyrus pas patį.

   Panaikinti
  5. Blogai ieškojote. Tiek to - pagelbėsiu: pabandykite ukrainietiškuose portaluose apieškoti. ;)

   Panaikinti
  6. Deja, regis tik paties smegeninė šitaip užzombinta - kitokiais terminais neoperuoja. Na, dar esi išmokęs "marksistus" ir "neomarksistus".

   Panaikinti
  7. Na, aš stengiausi pagelbėti - bet ką ten į vatą įvyniosi... :D

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Kviečiame

PALAIKOME

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item