Švedija laikinai įves pasienio kontrolę

Švedija paskelbė apie laikiną pasienio kontrolės įvedimą, siekiant suvaldyti į šalį atvykstančių migrantų antplūdį, skelbia BBC. Šve...


Švedija paskelbė apie laikiną pasienio kontrolės įvedimą, siekiant suvaldyti į šalį atvykstančių migrantų antplūdį, skelbia BBC.

Švedijos vidaus reikalų ministras Andersas Ygemanas sakė, kad toks sprendimas priimtas po to, kai policija įspėjo dėl grėsmės viešajai tvarkai, kurią sukelia naujų atvykėlių banga.

Nauja saugumo priemonė įsigalios ketvirtadienį vietos laiku ir truks 10 dienų.

Manoma, kad į Švediją iki šių metų pabaigos turėtų patekti beveik 200 tūkst. migrantų.

Anot A. Ygemano, vyriausybė tokį sprendimą priėmė „tam, kad išlaikytų saugumą ir stabilumą, o ne siekdama apriboti pabėgėlių skaičių“.

Švedijos imigracijos pareigūnų teigimu, įvedus laikiną pasienio kontrolę bus paprasčiau užregistruoti naujus atvykėlius ir neleisti asmenimis nelegaliai pasilikti šalyje.

Švedijos migracijos agentūros atstovas pranešė, kad iki šiol migrantai iš pasienio punktų buvo gabenami į įstaigas registracijai, tačiau ten atvykus didžioji dalis neidavo registruotis, o tiesiog kažkur pradingdavo.


Susiję

Pasaulis 7318521684582472397

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2015-11-12 16:51

  Prieš tai Vengriją pirštais badė dėl sienų uždarymo,dabar jau ir patys uždarinėja,gal jau atėjo i protą,,,

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Neskubėčiau su tuo "atėjo į protą". Taip, netgi praplautom smegenim pradėjo jausti, kad "gal čia kažkas vis dėlto biški ne visai gerai", bet jausti - tai ne galvoti, tad protingų išvadų tikėtis nėra ko: "Nauja saugumo priemonė įsigalios ketvirtadienį vietos laiku ir truks 10 dienų." (taip - 10 dienų VISKĄ išspręs :)) ir "Anot A. Ygemano, vyriausybė tokį sprendimą priėmė „tam, kad išlaikytų saugumą ir stabilumą, o ne siekdama apriboti pabėgėlių skaičių“." - čia išvis be komentarų, logikos nerasta.

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

Kviečiame

PALAIKOME

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

SEKITE MUS FACEBOOK

Naujienų prenumerata

item