„Pro Patria“ kviečia į D. Šlekio paskaitą apie XVI-XVII a. Vilniaus įtvirtinimus

Jaunimo sambūris „Pro Patria“ ir Lietuvos nacionalinis muziejus kviečia į nemokamą paskaitą-ekskursiją „Vilniaus miesto įtvirtinimai XV...Jaunimo sambūris „Pro Patria“ ir Lietuvos nacionalinis muziejus kviečia į nemokamą paskaitą-ekskursiją „Vilniaus miesto įtvirtinimai XVI-XVII a. Europos fortifikacijos tradicijų kontekste“, kurią ves karybos ekspertas, VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas dr. Deividas Šlekys. Renginys vyks Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje (Bokšto g. 20/18). 

„Paskaitos metu kalbėsime apie tai, kaip Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė perėmė europietiškas karybos tradicijas XVI-XVII a. Dalyviai bus supažindinti su to meto fortifikacijos tradicijomis ir madomis Vakarų Europoje bei kaip jos pasiekė Vilnių ir nulėmė miesto gynybinės sienos architektūrinę specifiką“ - renginį trumpai pristato Deividas Šlekys. 

Renginio vietų skaičius ribotas, todėl būtina registracija elektroniniu paštu renginiai@propatria.lt

Ši paskaita yra dalis šių metų Europos paveldo dienų renginių programos. Su visais Vilniuje vykstančiais šios programos renginiais galite susipažinti šioje nuorodoje.


Susiję

Įvykiai 662800343203682658

Rašyti komentarą

  1. Tikrai vykęs renginys.
    Ačiū organizatoriams ir pranešėjui.
    Daugiau tokių renginių :)

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item