Į Lietuvą norima perkelti 2146 migrantus

Europos Komisija planuoja į kitas ES šalis perskirstyti 160 tūkstančių pabėgėlių, kurie šiuo metu glaudžiasi Graikijoje, Italijoje ir V...Europos Komisija planuoja į kitas ES šalis perskirstyti 160 tūkstančių pabėgėlių, kurie šiuo metu glaudžiasi Graikijoje, Italijoje ir Vengrijoje, rašo „EUobserver“. Remiantis „Financial Times“ nutekintais dokumentais, Lietuvai tektų 1,16 procento arba 2146 pabėgėliai.

Naujausias EK prezidento J. K. Junckerio planas oficialiai turėtų būti pristatytas rugsėjo 9 dieną. Anot „EUobserver“, Junckeris taip pat turėtų pristatyti naujas taisykles, kurios palengvintų Balkanuose esantiems pabėgėliams greičiau repatrijuoti į kitas valstybes, jei jie ieško prieglobsčio ES.

EK anksčiau siūlė per dvejus metus pasidalinti 40 tūkst. pabėgėlių iš Sirijos, Eritrėjos, kurie šiuo metu yra Italijoje ir Graikijoje, tačiau liepą ES vidaus reikalų ministrai sutarė tik dėl 32 tūkst. žmonių perskirstymo. Pagal šiuo metu sutartus skaičius, Lietuvai tenka 325 pabėgėliai.


Susiję

Užsienio politika 6890285233057763245

Rašyti komentarą

  1. Mano galva, pavadinimas iš esmės klaidinantis - turėtų būti "Artimiausiu etapu į Lietuvą norima perkelti 2146 migrantus" - nes juk kolonizacija tebesitęsia, tad ir kolonizacijos entuziastai nelegalų distribuciją tęs ir toliau.

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item