Atidaromi NATO štabai Rytų Europoje

Jensas Stoltenbergas Jungtiniame Lietuvos kariuomenės štabe šiandien atidaroma NATO pajėgų integravimo vadavietė. Pagrindinis jos t...

Jensas Stoltenbergas
Jungtiniame Lietuvos kariuomenės štabe šiandien atidaroma NATO pajėgų integravimo vadavietė.

Pagrindinis jos tikslas – užtikrinti, kad sklandžiai būtų dislokuotos NATO aukštos parengties greitojo reagavimo pajėgos bei, prireikus, ir papildomos karinės pajėgos.

Ta proga Lietuvoje lankosi NATO vadovas Jensas Stoltenbergas. Tokios pat vadavietės šiandien oficialiai atidaromos ir dar 5 šalyse – Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Rumunijoje ir Bulgarijoje.

Krašto apsaugos ministras teigia, kad NATO vadaviečių atidarymas nėra Aljanso puolamųjų veiksmų stiprinimas. Pasak Juozo Oleko, Lietuva, kaip ir kitos regiono valstybės, tiesiog stiprina savo saugumą, siekdama atgrasyti bet kokią galimą Rusijos agresiją.


Susiję

Politika 8889060106330488168

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2015-09-03 21:29

  Švakas reikalas su tais NATO štabais. Tikinama, neva, to reikia, kad apsigintume nuo Rusijos, tuo tarpu aklai be jokio pasipirešinimo kapituliuojama - įsileidžiamas šimtą kart klastingesnis ir nepalyginamai vulgaresnis okupantas.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Teip! Jeigu rasieja neišgelbės, viskas bus! Siūlau kuo skubiau rašyti kolektyvinį laišką chanui Chuilo, kad suskubtų vaduoti mus nuo okupantų! :)

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2015-09-04 09:29

   Matai, gerbiamu niekaip negalintis būti Karžinkevičiau, juk taip tamsta išreiški net ne neapykantą kažkam tai, o savo šunišką paklusnumą kitam šeimininkui. O juk yra žmonių, kurie niekam vergais nenori būti. Ir tamsta jų nemėgsti labiausiai, nes neturi žmogaus dvasios.., o be jos - esi nusmurgęs šuva, pasiryžęs savam šeimininkui batus laižyti, o visus kitus sudraskyti.

   Panaikinti
  3. Cha, geras! Užskaitau kolorado tiradą! Mat, kaip smarkiai nepagarba kacapstanui ir chuilo užgavo - net vata galvoj užkaito! :D

   Panaikinti
  4. Anonimiškas2015-09-06 11:04

   https://youtu.be/L_awqHemhcg

   Panaikinti
 2. Ir kokio velnio čia jie lenda su savo tankais? Užsiciklino nabagai su "dievo išrinktinumo" pasaka, neva, visas pasaulis jiems priklauso. O gi juk taip tik prisiprsašys eilinio holokausto. Niekada anksčiau nepasitvirtino jų iliūzijos, nepasitvirtins ir dabar.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item