Yanis Varoufakis: finansinė parama Graikijai „nesuveiks“

Buvęs Graikijos finansų ministras Yanis Varoufakis trečiadienį pareiškė, kad naujausias susitarimas dėl šalies finansinės paramos „nesuv...


Buvęs Graikijos finansų ministras Yanis Varoufakis trečiadienį pareiškė, kad naujausias susitarimas dėl šalies finansinės paramos „nesuveiks“. Anot jo, ir kiti derybų dalyviai galvoja panašiai.

„Graikijos finansų ministras kalba daugmaž panašiai“, - sakė Y. Varoufakis ir pridūrė, kad „Vokietijos finansų ministras Bundestage taip pat prisipažins, kad šis susitarimas nesuveiks“. Apie tai praneša BBC.

„Tarptautinis valiutos fondas kartu su kitais nuleidžia rankas ir baisisi programa, paremta nestabilia skola (...), ir vis dėlto būtent šios programos įgyvendinimo visi siekia“, - teigia buvęs finansų ministras.

Y. Varoufakis pasitraukė iš derybų atsistatydinęs praėjusį mėnesį - jį pakeitė dabartinis finansų ministras Euclidas Tsakalotos.

Trečiadienį Graikijos premjeras Alexis Tsipras sakė, kad pasirašyta sutartis nutrauks šalyje įsivyravusį ekonominį netikrumą. Ketvirtadienį šalies parlamente turėtų būti sušauktas neeilinis posėdis ir jo metu ratifikuota finansinės paramos sutartis. Pasak Graikijos vyriausybės vadovo, jis susiduria su daugelio griežtos pozicijos besilaikančių savo partijos „Syriza“ narių priešiškumu - jie nesutinka su sutartyje numatytomis taupymo priemonėmis.

A. Tsipras nurodė, kad, „nors kai kas ir sukelia kliūčių mūsų kelyje, esu optimistiškai nusiteikęs, kad susitarti pavyks, paramą iš Europos (stabilumo) mechanizmo gausime, o tai galutinai nutrauks ekonominį netikrumą“.


Susiję

Ekonomika 1794495527429983591

Rašyti komentarą

  1. Anonimiškas2015-08-25 20:39

    Teisingai tikrai nesuveiks, nes veiksmingiausia priemonė yra asmeninis sunkus darbas, o ne kokia tai pašalpa.

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item