Vienalyčių „santuokų“ aktyvistai nusitaikė į Vokietijos vadovę

Homoseksualai aktyvistai nusitaikė į Vokietijos kanclerės ir Krikščionių demokratų partijos lyderės Angelos Merkel asmenybę. Iškrypėl...

Homoseksualai aktyvistai nusitaikė į Vokietijos kanclerės ir Krikščionių demokratų partijos lyderės Angelos Merkel asmenybę.

Iškrypėlišką gyvenimo būdą propaguojantis žurnalas „Straight“ sukūrė reklaminį vaizdo įrašą, kuriame Vokietijos kanclerės Angelos Merkel antrininkė vaizduojama turinti intymių ryšių su moterimi.

Šis vaizdo įrašas yra skirtas taip vadinamųjų lesbiečių gyvenimo būdą propoguojančio žurnalo „Straight“ reklamai. Vaizdo įraše matome, kaip prie Angelos Merkel iš nugaros glaustosi ir ją bučiuoja jaunesnė moteris. Tuo metu balsas už kadro pareiškia, kad 62 nuošimčiai vokiečių pritaria tos pačios lyties asmenų „santuokoms“.

Šį Vokietijos lytinių mažumų išpuolį prieš šalies vadovę greičiausiai paskatino konservatyvių pažiūrų politikės pasisakymai ginantys šeimos instituciją. Kaip žinia, neseniai A. Merkel pareiškė, kad vienalytės „santuokos“ jai neatrodo deramas dalykas, nes santuoka įmanoma tik tarp vyro ir moters.
Susiję

Pažangos ideologija 6242390940980842547

Rašyti komentarą

  1. Anonimiškas2017-04-28 12:38

    Pasidaro nebeaišku, kokią prasmę turi žodis "santuoka". Jei sakyčiau, kad einu valgyti į išvietę, daugelis pasukiotų pirštą prie smilkinio, nors nesunku apibrėžti ryšį tarp burnos ir "antro galo". Bet kai žodžiui "santuoka" bandoma suteikti visai kitą prasmę, daugelis piršto prie smilkinio pasukioti jau nebeišdrįsta...

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item