Vengrijoje griežtinama antimigracinė politika

Vengrijos parlamentas nusprendė sugriežtinti prieglobsčio prašymo ir suteikimo taisykles bei remti planą šalį nuo migrantų atskirti aukš...


Vengrijos parlamentas nusprendė sugriežtinti prieglobsčio prašymo ir suteikimo taisykles bei remti planą šalį nuo migrantų atskirti aukšta tvora, skelbia BBC.

Remiantis naujuoju įstatymu, migrantai gali būti sulaikomi laikinose stovyklose, bus pagreitinamas prieglobsčio prašymo peržiūros procesas ir apribojama galimybė prašymą pateikti dar kartą. 

2015 metais Vengrijoje užfiksuotas didesnis nei vidutinis migrantų ir prieglobsčio prašytojų srautas. Šiais metais į šalį atvyko 54 tūkstančiai, o 2014 metais- 43 tūkstančiai migrantų.

Šalies vidaus reikalų ministras Sandoras Pinteris pareiškė, kad Vengrijai tenka susidoroti su didžiausiu migrantų antplūdžiu šalies istorijoje, o valstybės pajėgumai yra viršijami 130 procentų.

Nuo šiol beveik visų Vengriją sausumos keliu pasiekusių atvykėlių prašymai suteikti prieglobstį bus atmetami. Dauguma migrantų net neturės galimybės prašymą pateikti, nes jie bus sustabdomi ties šalį juosiančia siena. 175 kilometrų sienos su Serbija statybos bus pradėtos nedelsiant.


Susiję

Pasaulis 7525779676800557760

Rašyti komentarą

  1. Šaunuoliai vengrai! Tokios valdžios galima tik pavydėti - tai ne mūsų eurosajūzo užpakalin be muilo lendantys menkystos...

    AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item