JAV siekia leisti transseksualams tarnauti šalies ginkluotosiose pajėgose

JAV kariuomenė svarsto galimus pakeitimus, kurie leistų atviriems transseksualams tarnauti šalies ginkluotosiose pajėgose. „Dabartin...


JAV kariuomenė svarsto galimus pakeitimus, kurie leistų atviriems transseksualams tarnauti šalies ginkluotosiose pajėgose.

„Dabartinės Gynybos departamento taisyklės dėl transseksualų tarnavimo kariuomenėje yra pasenusios ir kelia sumaištį“, - teigė JAV gynybos sekretorius Ashtonas Carteris.

Kitus šešis mėnesius bus vykdomas tyrimas, kaip draudimo transseksualams tarnauti kariuomenėje pašalinimas paveiktų šalies ginkluotasias pajėgas.

2011 metais JAV kariuomenė nutraukė savo „neklausk, nesakyk“ politiką ir leido gėjams atvirai tarnauti ginkluotosiose pajėgose.

Siūlomas draudimo panaikinimas kelia klausimą, ar kariuomenė finansuotų lyties keitimo operacijos ir su ja susijusias medicinines išlaidas.

Parengta pagal BBC informaciją.


Susiję

Pažangos ideologija 9113428589300180967

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2015-07-14 12:05

  Robotizacija, sena karo Dievų svajonė, prikurs robotų, ir tie kariaus, o transvestitas ne daug nuo roboto skiriasi, tiek tik kad jis gyvūnas.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Čia priėjo Kinziulis ir tarė:2015-07-14 21:49

   Nėr to blogo, kas neišeitų į gera. Visi tie gėjai ir transeksualai uždulkins visus kareivius negyvai ir taip pasaulyje įsivyraus taika.

   Panaikinti
 2. Suformuos moralinių ir psichinių klipatų armiją, kurių karo frontas iš tiesų žemiau juosmens.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item