Beveik 1000 JAV kunigų pasirašė laišką, raginantį Sinodo dalyvius laikytis Bažnyčios mokymo

JAV kunigai ragina šį rudenį vyksiančio Šeimos sinodo dalyvius tvirtai laikytis Bažnyčios mokymo apie santuoką ir sakramentus. Kreipimą...JAV kunigai ragina šį rudenį vyksiančio Šeimos sinodo dalyvius tvirtai laikytis Bažnyčios mokymo apie santuoką ir sakramentus. Kreipimąsi į Sinodo dalyvius pasirašė beveik 1000 JAV kunigų bei 5 vyskupai.

Praeitą mėnesį laišką su tokiais pačiais raginimais Sinodo dalyviams pasirašė ir 500 Jungtinės Karalystės kunigų.

Po kardinolo Kasperio siūlymo, remiamo daugelio „progresyvių“ dvasininkų, sušvelninti reikalavimus priimant Šventąją Komuniją išsiskyrusiems ir antrą kartą „susituokusiems“ asmenims, Jungtinės Karalystės kunigai ėmėsi veiksmų ir paragino Sinodo dalyvius laikytis tradicinės Bažnyčios disciplinos.

Jungtinės Karalystės dvasininkų pavyzdžiu pasiekė ir Amerikos kunigai, reikšdami solidarumą savo broliams už Atlanto: „Vienydamiesi su savo broliais kunigais Anglijoje ir Velse [...] mes sukūrėme savo pačių peticiją, tokią pačią, kokią pasirašė jie, ir raginame Sinodo Tėvus artėjančiame Sinode tvirtai laikytis tradicinio Bažnyčios mokymo apie santuoką, žmogaus seksualumą ir pastoracines praktikas.“

Visą laiško tekstą anglų kalba galite rasti čia.

Susiję

Religija 8949129484427350633

Rašyti komentarą

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item