Stabdomas rusiško kanalo „RTR Planeta“ retransliavimas

Nuo pirmadienio už karo ir neapykantos kurstymą trims mėnesiams stabdomas rusiško kanalo „RTR Planeta“ retransliavimas Lietuvoje. Pasak ...


Nuo pirmadienio už karo ir neapykantos kurstymą trims mėnesiams stabdomas rusiško kanalo „RTR Planeta“ retransliavimas Lietuvoje. Pasak Radijo ir televizijos komisijos vadovo, taip griežtai kanalas nubaustas, nes Lietuvos įstatymus pažeidė ne pirmą kartą.

Dar sausį pradėjus „RTR Planetos“ transliacijų uždraudimo procedūrą, šios atstovai esą bandė derėtis. Tačiau net ir tuomet kanalas darė pažeidimų, o į paskutinius raginimus baigti skleisti Kremliaus propagandą nereagavo.

Rusija neigiamai įvertino sankcijas ir kreipėsi į Europos Komisiją bei Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizaciją.

Lietuvos radijo ir televizijos komisijos teigimu, Europos Komisija apie tai informuota. Tokia procedūra Europos Sąjungoje pritaikyta pirmą kartą.

Kanalo „RTR Planeta“ neretransliuos kabelinės televizijos, sprendimo žada laikytis ir anksčiau tai vengusi daryti „Viasat“


Susiję

Politika 7896138911148135061

Rašyti komentarą

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item