LLRA tyčiojasi iš Sausio 13-osios brolijos pirmininko

Penktadienį posėdžiavusi Vilniaus rajono savivaldybės taryba garbės piliečio vardą suteikė Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) pirminin...

Penktadienį posėdžiavusi Vilniaus rajono savivaldybės taryba garbės piliečio vardą suteikė Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) pirmininkui Valdemarui Tomaševskiui. Prieš tokį savivaldybės sprendimą piketavę gyventojai sulaukė LLRA patyčių.

„Spaudos biuras apgailestaudamas taip pat konstatuoja, kad nors nuo M. Bulgakovo parašyto apsakymo „Šuns širdis“ praėjo beveik šimtas metų, šiandien Lietuva turi savo švonderių. Greičiausiai neatsitiktinai vienas iš trijų šiandien prie Vilniaus rajono savivaldybės pastato piketavusių žmonių – Kasparas Genzbigelis - iš išvaizdos yra labai panašus į tą Švonderį, kurį mes atsimename iš vaidybinio filmo „Šuns širdis“, – sakoma LLRA išplatintame pranešime spaudai.

Skaitytojams primename, kad Kasparas Genzbigelis – Parlamento gynėjas, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos narys, Vilniaus rinktinės atsargos savanoris, Lietuvos Nepriklausomybės gynimo Sausio 13-osios brolijos pirmininkas. 

Susiję

Valdemaras Tomaševskis 6086840481931976529

Rašyti komentarą

 1. Anonimiškas2015-03-27 22:18

  Kada baigs LLRA tyčiotis iš garbingų Lietuvos žmonių?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonimiškas2015-03-28 00:07

  Nieko nuostabaus, kad vienas kitas asmuo gali būti nepatenkintas V. Tomaševskio principinga veikla, kova dėl sąžiningo žemės grąžinimo. Pavyzdžiui, prieš garbės piliečio vardo suteikimą V. Tomaševskiui balsavęs Gintaras Karosas yra nuskriaudęs buvusius miško savininkus ir šiandien disponuoja jų miško plotu, nors jo šeima niekados neturėjo žemės prie Vilniaus.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonimiškas2015-03-28 02:15

  http://alkas.lt/2011/09/22/a-merkys-tiesioginis-valdymas-vilniaus-rajone-ir-nebaigti-darbai/
  Artūras Merkys Vilniaus rajono komisaras tiesioginio valdymo metais 1991-92
  "Per 1,5 metų trukusį tiesioginio valdymo laikotarpį Vilniaus rajone, padedant mano patarėjams – Zofijai Paulikaitei ir Aleksandrui Andriuškevičiui, buvo suformuota ir individualiai statybai išdalinta per 5000 sklypų, iš kurių apie 2000 išdalijo savarankiškai veikusios seniūnijos"

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2015-03-28 09:52

  Tai kad, Valdemarai Tomašauskai, visa LLRA šutvė - vieni švonderiai, o pats tamsta esi iš akies luptas, vyriausias LLRA švonderis - lojantis Putino batlaižys. Ir reikia būti aklu, kad to nematytum.
  Ar gali toks išgama gyventi nesidrabstydamas nuodais?
  Ne. Tai nebepataisoma.

  AtsakytiPanaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

KVIEČIAME PALAIKYTI

SEKITE MUS FACEBOOK

REKOMENDUOJAME

KVIEČIAME ĮSIGYTI

Naujienų prenumerata

item