Nigerijos katalikų vyskupai: Šeimai gresia vis daugiau naujų pavojų

Pastoviai auga materializmo ir egoizmo grėsmė šeimai, baigiamajame plenarinės asamblėjos dokumente skelbia Nigerijos katalikų vyskupų ko...


Pastoviai auga materializmo ir egoizmo grėsmė šeimai, baigiamajame plenarinės asamblėjos dokumente skelbia Nigerijos katalikų vyskupų konferencija. Ganytojai būgštavo, jog vyraujančią kultūrą, keliančią šeimai vis daugiau iššūkių, stipriai įtakoja kino industrijos ir socialinių medijų propaguojamas erotizmas ir neištikimybė, be to, įtakos grupės stengiasi pakeisti santuokos sampratą.
Katalikų ganytojai nemažesnį rūpestį išsakė dėl kitų šeimai gręsiančių pavojų, kuriuos Nigerijoje sukelia Boko Haram, islamistinės teroristinės organizacijos, agresyvumas ir įtampa prieš būsimus visuotinius rinkimus.

Boko Haram kovotojai nužudė daug nekaltų žmonių, savo veiksmais atskyrė daug šeimų narių, pareiškė Nigerijos vyskupai. Ganytojai jautriais žodžiais paliudijo sielvartą dėl mažamečių, atskirtų nuo tėvų, ypač dėl mergaičių iš Chiboko ir teroristų pagrobtų kitų asmenų.

Vyskupai pasmerkė vaikų vertimą žudytis susisprogdinant teroristiniuose užpuolimuose ir kovoti teroristų gretose. Pasak ganytojų, politikų naudojama prievarta, kad jauni nigeriečiai vykdytų smurto veiksmus prieš jų oponentus, yra dramatiškas simptomas rodantis šeimos vertybės visuomenėje žlugimą.

Apgailestavę, kad rinkimų kampanijoje visai neminima nacionalinė gerovė, o apstu grasinimų, smurto, melo, Nigerijos ganytojai paprašė skirti didesnį dėmesį šeimos reikalams, ypač vaikų švietimo, laisvės temai.


Susiję

Religija 2935486838554447907

Rašyti komentarą

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item