Kiekvieną savaitę D. Britanijoje dėl narkotikų ir alkoholio iš mokyklos šalinamas vienas pradinukas

Šokiruojanti statistika atskleidė, kad kiekvienais metais Jungtinėje Karalystėje (JK) dėl narkotikų ir alkoholio iš pradinių mokyklų šalina...

Šokiruojanti statistika atskleidė, kad kiekvienais metais Jungtinėje Karalystėje (JK) dėl narkotikų ir alkoholio iš pradinių mokyklų šalinama kelios dešimtys vaikų. Kartą per savaitę iš mokyklos dėl rūkymo, piktnaudžiavimo alkoholiu ar prekybos narkotikais šalinamas vienas jaunesnis nei 11 metų amžiaus vaikas.

Vidurinėse mokykloje situacija yra dar prastesnė. Iš tokių mokyklų 2012-2013 metais dėl tų pačių priežasčių buvo pašalinta pusseptinto tūkstančio vaikų. Dėl to jau pasigirdo perspėjimų, kad tėvai ir mokytojai „pralaimi kovą“.

2012-2013 metais 40 pradinukų buvo laikinai pašalinti iš mokyklos Anglijoje dėl alkoholio ir narkotikų. Kadangi mokslo metus sudaro vidutiniškai 39 savaitės, tai reiškia, kad per mokslo metus kiekvieną savaitę buvo pašalintas daugiau nei vienas 5-11 metų amžiaus vaikas.

Švietimo departamentas skelbia, kad vaikai buvo pašalinti dėl piktnaudžiavimo alkoholiu, prekybos narkotikais, netinkamo receptinių vaistų vartojimo, nelegalių narkotikų turėjimo, rūkymo ir piktnaudžiavimo kitomis medžiagomis.

„Šokiruoja tai, kad iš mokyklos buvo pašalinta 40 pradinukų dėl to, kad jie į mokyklą atėjo apsvaigę nuo alkoholio ar narkotikų, – statistinius duomenis komentavo Konservatorių partijos narys Andrew Griffithsas. – Tikrai kelia nerimą, kad tiek daug vaikų ateina į mokyklą apsvaigę. Turime klausti, kas vyksta su šių vaikų tėvais ir ar jie neturėtų būti baudžiami. Juk alkoholio ir narkotikų jie iš kažkur gauna.“

Šaltinis: www.anglija.lt

Susiję

Pasaulis 2204462899873443728

Rašyti komentarą

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item