Popiežius gėjų klausimo primetimą palygino su buvusia Hitlerio jaunimo indoktrinacija

Pirmadienį vykusiame tiesioginiame interviu, kurį visiškai ignoravo plačioji žiniasklaida, popiežius Pranciškus pasmerkė Vakarų praktik...Pirmadienį vykusiame tiesioginiame interviu, kurį visiškai ignoravo plačioji žiniasklaida, popiežius Pranciškus pasmerkė Vakarų praktiką primesti homoseksualų klausimo dienotvarkę kitoms šalims kartu su šioms šalims suteikiame materialine pagalba. Tokią praktiką jis pavadino „ideologinės kolonizacijos“ forma ir palygino tai su nacių propagandos mašina.

Žurnalisto paprašytas paaiškinti, ką turi omenyje sakydamas „ideologinė kolonizacija“, popiežius davė pavyzdį iš 1995 metų, kuomet skurdžios šalies švietimo ministrei buvo pasakyta, kad ji gaus paskolą mokyklų statyboms tik tuo atveju, jei mokyklose bus naudojama knyga, mokanti „gender teorijos“.

„Ji sutiko, priversdama juos padovanoti dar vieną knygą. Tai yra ideologinė kolonizacija. Jie įėjo į šalį su idėja, kuri neturėjo nieko bendro su ten gyvenančiais žmonėmis. Su siaura grupe žmonių, taip, bet ne su žmonėmis plačiąja prasme. Taip kolonizuojami žmonės su idėja, kuri siekia pakeisti visą žmogaus mąstymą ir jį supančią struktūrą.“

Tokia ideologinė kolonizacija „nėra nauja, taip darė ir praėjusio amžiaus diktatoriai. Pagalvokite apie BaliLa (Musolinio fašistinė jaunimo organizacija) arba Hitlerjungendą (Hitlerio nacionalsocialistinė jaunimo organizacija).“

Nors Šventasis Tėvas tiesiogiai nepaminėjo tos pačios lyties „santuokų“ kaip ideologinio primetimo, bet jis davė aiškią nuorodą į tai. „Sinodo metu, Afrikos vyskupai skundėsi šituo: konkrečios paskolos tik įvykdant konkrečias sąlygas“, teigė popiežius.

Afrikos vyskupų susirūpinimas Sinode plačiai nuskambėjo visame pasaulyje ir pateko į galutinį Sinodo dokumentą Relatio Synodi, kuriame teigiama, kad yra „visiškai nepriimtina“, jog „kai kurie Bažnyčios dvasininkai patiria spaudimą iš tarptautinių institucijų, kurios teikia finansinę paramą skurdžioms šalims, kaip sąlygą keliant tos pačios lyties „santuokų“ įteisinimą.“

Versta iš Lifesitenews.com

Susiję

Religija 6285584812893087230

Rašyti komentarą

 1. Ne "gėjų", o pederastų - kam vartoti neomarksistų naujakalbę? Tai ir patriotus tada vadinkim "buržuaziniais nacionalistais", o tikinčiuosius - "klerikaliniais reakcionieriais". :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Anonimiškas2015-01-24 15:51

   Patriotus dabar vadina Putino tarnais. O dėl homoseksualų, tai tiesa tokia. Šiandien jie dar reikalauja tolerancijos, bet jau rytoj reikalaus ABSOLIUTAUS PAKLUSNUMO. Toliau skaitykit jų manifestą. Viskas vyksta pagal tą jųjų ''bibliją''.

   Panaikinti
  2. Iš tikrųjų, pederastai tėra įrankis - ir tik vienas iš daugelio. Neomarksistiniam siekiui sunaikinti visuomenę ("pasaulį seną išardysim!") kol kas tarnauja pederastai, imigrantai, horizonte jau šmėkščioja pedofilai, ateityje bus dar kitokių - tų "mažumų", kurių pagalba galima griauti "daugumą" yra gyvas velnias. :) Iš tikrųjų, Vakarai galutinai save pasmerkė, kai padėjo bolševizmui laimėti karą, pavergti pusę Europos ir infekuoti likusią pusę - ir ne tik, nes JAV irgi toje pačioje srutų duobėje sėdi.

   Panaikinti

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item