Muhamedas – populiariausias vardas Didžiojoje Britanijoje

Praėjusią savaitę Didžiosios Britanijos nacionalinis statistikos biuras paskelbė, kad vardas Muhamedas tapo populiariausiu tarp suteiki...Praėjusią savaitę Didžiosios Britanijos nacionalinis statistikos biuras paskelbė, kad vardas Muhamedas tapo populiariausiu tarp suteikiamų naujagimiams.

Iš pirmo žvilgsnio tėvai dažniausiai savo berniukams duodavo tokius vardus kaip Oliveris, Džekas ir Haris. Muhamedas užima tik 15 vietą sąraše. Vis dėl to pažvelgę į populiariausių vardų sąrašą atidžiau pamatysime, kad jame net trys skirtingi Muhamedo vardo variantai: Muhammad (15 vieta), Mohammed (23 vieta) ir Mohammad (57 vieta). Bendras šiais vardais pavadintų berniukų skaičius 2013 metais buvo 7445, tuo tarpu Oliverio vardu pavadinti tik 6949 berniukai.

Iš 63 milijonų šalies gyventojų 2,9 milijono yra kilę iš musulmoniškų kraštų. Pagal paskutinės apklausos duomenis 4% apklaustųjų save įvardijo musulmonais. 2002 metais Muhamedo vardas populiariausių vardų sąraše užėmė tik 61 vietą. Nuo to laiko šalyje musulmonų skaičius padvigubėjo.


Šaltinis: www.patriotai.lt

Susiję

Pasaulis 364057667340156695

Rašyti komentarą

emo-but-icon

NAUJAUSI

Komentarai

SEKITE MUS FACEBOOK

KVIEČIAME ĮSIGYTI

KVIEČIAME ĮSIGYTI!

Naujienų prenumerata

item